23/11/2018 13:10new

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Anna Ladecká
23/1/2019 17:59new
Dobrý večer , chcem sa spýtať či potrebujem ovládať na 100 percent český jazyk ak by som chcela u Vás študovať logopédiu ?
last modified 25/1/2019 14:01 new

Vážená paní Ladecká,

dovolím si pouze doplnit, že součástí studia je rovněž fonetika a systém hlásek českého jazyka. Na začátku studia doporučujeme navštívit foniatra nebo klinického logopeda, a ujistit se tak o intaktní komunikační schopnosti v oblasti artikulace. Ze zkušeností můžeme potvrdit, že slovenský jazyk není překážkou.

S pozdravem

Petr Kopečný
Marie Filipczykova
16/7/2020 14:12new
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se stává, že v průběhu studia musí studenti své studium ukončit z důvodu nepříznivého vyšetření od foniatra.
16/7/2020 16:00new
Vážená paní Filipczykova, dobrý den. V takovém případě je velmi žádoucí co nejdříve zahájit příslušné kroky (logopedická či lékařská intervence), a včas tak zachytit případné obtíže, které by mohly značně komplikovat pracovní uplatnění či výkon profese. Pokud je uchazeč/ka přijat/a a jsou-li z logopedického či foniatrického hlediska přítomny potíže, vhodnost studijního programu Logopedie je s ohledem na prognózu na osobním zvážení. Děkuji za pochopení. S pozdravem Petr Kopečný