23. 11. 2018 13:10nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

změněno 19. 2. 2019 14:17 nové
Dobrý den, teď začínám druhý semestr Speciální pedagogika- komunikační techniky. Po projití studijního katalogu jsem zjistila, ze většina předmětu je stejná. Tento obor je tedy náhradou mého? Chci dále pokračovat a složit i potřebné atestace a v budoucnu působit jako klinický logoped. Někde jsem četla, že lidé z mého oboru měli později problémy, nechtěli je připustit k atestace. Ale po Mgr. člověk má SZ z logopediie i surdipedii, takže by problém být neměl. Můžete poradit? Mám tedy zvažovat přestup? Kam se případně obrátit pro rady dále? Děkuji
19. 2. 2019 18:20nové
Dobrý večer,
zdravím Vás a sděluji, že budete mít opravdu státní ZZ z logopedie a surdopedie. Pak následně můžete vykonat atestaci ve zdravotnictví. Studium logopedie je v obou programech rovnocenné.
S pozdravem, Ilona Fialová