31/7/2023 09:56new
Dobrý den, mám dotaz. Pokud budu mít bc. z programu učitelství pro mš, je dále tedy v navazujícím studiu možné pokračovat v programu speciální pedagogika?
1/8/2023 08:42new
Dobrý den,
domnívám se, že ano, ale bude lepší, když se s dotazem obrátíte přímo na garanta programu, který byste chtěla absolvovat.
Srdečně zdraví
Zora Syslová
Svatava Backova
29/6/2023 12:29new
Dobrý den, prosím, otvíráte druhé kolo přijímacího řízení? Děkuji a hezký den, Báčková
Svatava Backova
29/6/2023 12:30new
Zapomněla jsem dodat - učitelství pro mateřské školy :-)
6/7/2023 07:38new
Dobrý den,
předpokládám že 2. kolo přijímacího řízení se nerealizuje, ale pro jistotu se prosím obraťte na studijní oddělení.
Srdečně zdraví
Zora Syslová
Thread: Uplatnenie/
Natália Uramová
22/2/2023 07:08new
Dobrý deň , som zo Slovenska a rada by som sa opýtala ohľadom uplatnenia na Slovensku že ako to chodí ak by som vyštudovala predškolskú pedagogiku u vás v Česku ci ale chcem pracovať na Slovensku či je to vôbec možné tak spraviť . Viete ak tu mam študovať český jazyk ale možno je potrebné k práci na Slovensku študovať len ten Slovenky jazyk .
22/2/2023 11:42new
Dobrý den, děkuji za dotaz, ale obávám se, že se neorientuji tak dobře ve slovenských zákonných dokumentech, abych Vám mohla odpovědět, zda Vám kvalifikace učitelky MŠ bude uznána i na Slovensku. Zřejmě bude vhodné obrátit se na slovenské ministerstvo školství, zda a za jakých podmínek je možné získat kvalifikaci v ČR.
Srdečně zdraví
Zora Syslová
19/7/2022 15:52new

Dobrý den,

mám vystudované bakalářské studium v oboru HV a ZSV se zaměřením na vzdělávání. Chtěla bych se zeptat, zdali se mohou uznávat již absolvované předměty, které jsou totožné jak v mém již absolvovaném oboru, tak ve studiu mimoškolní a předškolní pedagogiky (například společný základ apod.)? Nebo existuje nějaké doplňující vzdělávání k již vystudovanému pedagogickému oboru?

Velmi děkuji za odpověď a přeji Vám pěkný den
Lucie Vernerová
20/7/2022 07:56new
Srdečně Vás zdravím,
ale nejsem si jistá, na co přesně se ptáte. Zda by se Vám uznaly některé již vystudované předměty v programu Učitelství pro mateřskou školu? Obávám se, že ne. Studují u nás i absolventky SPgŠ, ale z předchozího studia se jim nic neuznává.
Zora Syslová
Thread: Uplatnění/
Radka Uzlová
5/1/2022 11:53new
Dobrý den,
četla jsem informace o uplatnění absolventů, ale pro jistotu se ještě raději zeptám, jestli po 3 letech studia už budu kvalifikovaná pro učitelství v mateřské škole. Od přítelkyně totiž vím, že měla pouze bakalářské studium a kvůli setrvání v zaměstnání si musela dodělávat navazující magisterské studium. A také mám dotaz, jestli je snadnější najít si práci, kdybych si posléze po bakalářském studiu zvolila navazující magisterské studium.
Děkuji.
5/1/2022 15:49new
Zdravím Vás, a ujišťuji Vás, že Bc. studium Učitelství pro MŠ Vám kvalifikaci učitelky MŠ zajišťuje. Ještě jsme neslyšela, že by někdo vyžadoval Mgr. studium. V praxi je nejčastější kvalifikací středoškolské vzdělání a v úplně mizivém procentu jsou učitelky s titulem Mgr.
Žaneta Vykoukalová
7/12/2021 12:48new

Dobrý den,

jsem maminka 7mi měsíční dcery a ráda bych si podala přihlášku na dálkové studium Učitelství pro mateřské školy. Je možné studium nějak uzpůsobit vzhledem k dceři? Popřípadě nabízíte možnost individuálního vzdělávácího plánu?

Moc děkuji a zdravím,

Vykoukalová
7/12/2021 12:59new
Dobrý den,
individuální vzdělávací plán poskytujeme studentům pouze z vážných důvodů, k nimž mateřskou dovolenou nepočítáme.
Ale určitě je možné se s vyučujícími domluvit a přizpůsobit požadavky na průběh a zakončení jednotlivých předmětů co nejvíce Vašim potřebám. Absolvování některých předmětů je však povinnou součástí studia.
Srdečně zdraví
Zora Syslová
3/12/2021 09:25new
Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať na priebeh kombinovaného štúdia - v ktoré dni a ako často výuka prebieha? A takisto by som sa chcela opýtať na povinnosť účasti na výuke pre kombinovaných študentov. Ďakujem za odpoveď.
S pozdravom
Barnokyová.
3/12/2021 10:16new
Dobrý den,
kombinovaná výuka probíhá zpravidla v pátky, některé předměty i v sobotu. Povinnost účastnit se výuky si určuje každý vyučující. Vzhledem k tomu, že se na výuce podílí více kateder Vám nemohu odpověď blíže specifikovat.
Srdečně zdraví
Zora Syslová
Eva Jakšová
3/1/2023 18:35new
Dobrý den,
výuka probíhá jednou za 14 dní nebo každý pátek?
Děkuji,
Eva Jakšová
4/1/2023 05:55new
Dobrý den,
výuka probíhá zpravidla každý pátek, někdy i v sobotu.
Srdečně zdraví
Zora Syslová
1/11/2021 17:13new
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda-li je předpokladem, že student nastupující na tento obor hraje na klavír. Umím pouze nějaké základy na kytaru a trochu mě děsí předměty z hudební výchovy a ze hry na hudební nástroj, proto se ptám je-li možno toto zaměření studovat i pokud na "nic" nehraji.
Děkuji za odpověď.
1/11/2021 17:21new
Zdravím Vás, a předpokladem přijetí na obor Učitelství pro mateřské školy to není, ale zkoušku z hry na klavír skládáte v průběhu studia, takže je potřeba se hrát na klavír naučit.
Zdraví Zora Syslová