Thread: Uplatnění/
Radka Uzlová
05 January at 11:53new
Dobrý den,
četla jsem informace o uplatnění absolventů, ale pro jistotu se ještě raději zeptám, jestli po 3 letech studia už budu kvalifikovaná pro učitelství v mateřské škole. Od přítelkyně totiž vím, že měla pouze bakalářské studium a kvůli setrvání v zaměstnání si musela dodělávat navazující magisterské studium. A také mám dotaz, jestli je snadnější najít si práci, kdybych si posléze po bakalářském studiu zvolila navazující magisterské studium.
Děkuji.
05 January at 15:49new
Zdravím Vás, a ujišťuji Vás, že Bc. studium Učitelství pro MŠ Vám kvalifikaci učitelky MŠ zajišťuje. Ještě jsme neslyšela, že by někdo vyžadoval Mgr. studium. V praxi je nejčastější kvalifikací středoškolské vzdělání a v úplně mizivém procentu jsou učitelky s titulem Mgr.
Žaneta Vykoukalová
7/12/2021 12:48new

Dobrý den,

jsem maminka 7mi měsíční dcery a ráda bych si podala přihlášku na dálkové studium Učitelství pro mateřské školy. Je možné studium nějak uzpůsobit vzhledem k dceři? Popřípadě nabízíte možnost individuálního vzdělávácího plánu?

Moc děkuji a zdravím,

Vykoukalová
7/12/2021 12:59new
Dobrý den,
individuální vzdělávací plán poskytujeme studentům pouze z vážných důvodů, k nimž mateřskou dovolenou nepočítáme.
Ale určitě je možné se s vyučujícími domluvit a přizpůsobit požadavky na průběh a zakončení jednotlivých předmětů co nejvíce Vašim potřebám. Absolvování některých předmětů je však povinnou součástí studia.
Srdečně zdraví
Zora Syslová
3/12/2021 09:25new
Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať na priebeh kombinovaného štúdia - v ktoré dni a ako často výuka prebieha? A takisto by som sa chcela opýtať na povinnosť účasti na výuke pre kombinovaných študentov. Ďakujem za odpoveď.
S pozdravom
Barnokyová.
3/12/2021 10:16new
Dobrý den,
kombinovaná výuka probíhá zpravidla v pátky, některé předměty i v sobotu. Povinnost účastnit se výuky si určuje každý vyučující. Vzhledem k tomu, že se na výuce podílí více kateder Vám nemohu odpověď blíže specifikovat.
Srdečně zdraví
Zora Syslová
1/11/2021 17:13new
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda-li je předpokladem, že student nastupující na tento obor hraje na klavír. Umím pouze nějaké základy na kytaru a trochu mě děsí předměty z hudební výchovy a ze hry na hudební nástroj, proto se ptám je-li možno toto zaměření studovat i pokud na "nic" nehraji.
Děkuji za odpověď.
1/11/2021 17:21new
Zdravím Vás, a předpokladem přijetí na obor Učitelství pro mateřské školy to není, ale zkoušku z hry na klavír skládáte v průběhu studia, takže je potřeba se hrát na klavír naučit.
Zdraví Zora Syslová