23. 11. 2018 13:10nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Debora Kuciánová
16. 10. 2020 19:33nové
Dobrý den, ráda bych věděla, jestli v brzké době bude možnost tento obor studovat i kombinovaně (dálkově), vzhledem k aktuálnímu dění, kdy výuka tak jako tak probíhá distančně. Děkuji za odpověď.
29. 11. 2020 17:11nové
V souč. době nelze OV a ZSV "studovat dálkově". Podali jsme žádost o zahájení akreditačního procesu pro Následné Mgr. studium učitelství občanské výchovy pro základní školy v distanční podobě. Tedy Bc studium by bylo presenční, násl. Mgr. st. v distanční či presenční formě. Na výsledek řízení čekáme.
Jan Gazner
5. 4. 2023 01:47nové

Dobrý den,

jsem absolvent neučitetelského magisterského programu. V současné bych velmi rád absolvoval studium bakalářského typu se zaměřením na vzdělání, abych získal učitelskou způsobilost. Je pro mne však již nereálné studovat prezenčně. Povšiml jsem si proto, že Vaše fakulta již nabízí řadu bakalářských programů se zaměřením na vzdělání v kombinované formě, např. dějepis, německý jazyk atd. Rád bych si v kombinované formě učitelství zvolil některou kombinaci se studijním programem Občanská výchova a ZSV. Chtěl bych se proto zeptat, zda se v dohledné době neuvažuje i o výuce bakalářského programu Občanská výchova a ZSV v kombinované formě.

Předem velice děkuji za odpověď.

S pozdravem
Jan Gazner
Aneta Bešová
změněno 16. 6. 2023 19:19 nové

Dobrý den, připojuji se k předchozí žádosti/prosbě. Chtěla bych se přihlásit do programu Německý jazyk (Bc.) v kombinované podobě. Tento program bych si však chtěla zapsat v kombinaci s programem Občanská výchova. Ostatní nabízené programy pro mne nejsou atraktivní.

Budu tedy velmi ráda, pokud by se program Občanská výchova v budoucnu nabízel také v kombinované formě. Rozhodně bych se k jeho studiu v kombinaci s němčinou přihlásila.

Věřím, že tuto variantu výuky v kombinované formě zvážíte a těším se na případné studium.

Ing. Aneta Bešová
19. 6. 2023 12:53nové
Katedra občanské výchovy PdF MU nabízí v kombinované formě studia pouze Následné Mgr. studium Učitelství občanské výchovy pro základní školy. V bakalářském studiu nabízíme OV a ZSV (pro ZŠ a ŠS) pouze ve formě presenční.