Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Eliška Chrástková
6/1/2019 12:00new

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda Vaše univerzita, konkrétně studium pedagogické fakulty nabízí možnost dálkového studia, a pro které obory?

Děkuji a přeji hezký den,
Chrástková Eliška.
Dobrý den,
studijní program Výchova ke zdraví lze, v kombinované formě, studovat v kombinaci se speciální pedagogikou a němčinou.
S pozdravem
Jitka Slaná Reissmannová
9/12/2019 15:55new
Dobrý den, pokud jsem již absolvovala státní závěrečnou zkoušku např. z metod sociální práce (rodina) a psychologie, je možné požádat o uznání předmětů?
Jana Báčová
20/1/2020 06:35new
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda je možné žádat o prominutí TSP i v případě volby kombinace oborů " Speciální pedagogika se zaměřením na vzdělávání" a " Výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání" ? A zda v navazujícím magisterském studiu lze pokračovat pouze ve studiu Speciální pedagogika? Děkuji za Vaši odpověď.
Vojta Martinek
15 January at 10:51new
Dobrý den, na oboru žádám o prominutí přijímací zkoušky, ale zároveň bych se chtěl pokusit o 2 termíny přijímacích zkoušek, což znamená, že musím odeslat přihlášku 14 dní před 1. termínem. Do tohoto termínu, ale nejsem schopen dodat včast potvrzení ze školy o prospěchu, protože se nám ještě neuzavřely známky.
Mohu dodat potvrzení ze školy až po odeslání přihlášky?
Martinků
30 January at 18:21new
Dobré den, chtěla bych se zeptat na obor Výchova ke zdraví se zaměřím na vzděláváni s kombinací speciální pedagogika se zaměřím na vzděláváni, nemám zkušenost se sdruženým programem a zajímá mě, jak se zapisují předměty. V šablonách jsem našla pouze výchovu ke zdraví, nevím jestli někde najdu předměty pro major obor a pro minor.
Děkuji
Eva Blažková
5/11/2019 05:21new
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je průběh výuky u dálkového studia? Výuka probíhá hlavně v pátky, nebo jiné dny? Děkuju za odpověď.
Dobrý den, výuka předmětů oboru Výchova ke zdraví probíhá v pátky.
Jitka Adolfová
23/1/2019 18:23new
Dobrý den, je možné se přihlásit na kombinovanou formu navazujícího magistetského oboru Učitelství výchovy ke zdraví pro základní školy pokud jsem absolvent jiné VŠ? Děkuji za odpověď. Jitka A.

Dobrý den,

ano, je to možné.

S pozdravem
Jitka Slaná Reissmannová