23. 11. 2018 13:10nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

12. 1. 2020 13:03nové
Dobrý den, ráda bych se ujistila o přijímacích zkouškách na magisterské navazující studium. Na stránkách PdF https://www.ped.muni.cz/pro-uchazece/oborove-prijimaci-zkousky je informace, že budeme skládat jednu zkoušku z Aj, ovšem na stránkách https://katedry.ped.muni.cz/anglictina/prospective-students/ucitelstvi-pro-zs-a-js#exams je informace, že se skládají zkoušky dvě (There are two entrance exams: a test on the basics of scientific knowledge about humans and an exam on the English language.). Která informace je tedy platná? Jsou toto opravdu jediné zkoušky, které nás čekají?
Děkuji za informaci.
L. Skrčená
12. 1. 2020 17:07nové
Dobrý den,
do následného magisterského programu musíte složit 2 zkoušky, a to z anglického jazyka a základů věd o člověku. Více informací o programu naleznete zde:
https://www.muni.cz/uchazeci/navazujici-magisterske-studium/vyberte-si-obor/23863-ucitelstvi-anglickeho-jazyka-pro-zakladni-skoly
Tato informace je i na webu, který uvádíte
https://www.ped.muni.cz/pro-uchazece/oborove-prijimaci-zkousky
Je ale uvedena v sekci Pedagogika a psychologie, čehož si možná někteří zájemci nevšimnou, proto tuto informaci uvádíme i na webu naší katedry.
12. 1. 2020 20:04nové
Děkuji.
Paní profesorko, je pravda, že je v tomto programu povinná němčina? Moc nerozumím tomu seznamu na https://is.muni.cz/auth/predmety/studijni_plan?fakulta=1441;plan_id=23867, moc tam není poznat, zda je němčina jen jedna z možností povinně volitelných předmětů nebo povinný předmět. Děkuji za informaci.
13. 1. 2020 14:58nové
Povinný je jeden cizí jazyk. Můžete si vybrat němčinu, ruštinu nebo francouzštinu.
13. 1. 2020 18:31nové
Dobře, děkuji.