Kateřina Treybalová
8/6/2023 17:04new
Dobrý den, hlásím se na obor Předškolní pedagogika, navazující magisterské, kombinovaná forma. Zobrazily se mi výsledky testu, u kterého jsem hrozně zmatkovala a dopadl hrozně, i když jsem minimální bodovou hranici splnila. Našla bych někde údaj, jaký minimální počet bodů byl přijat v loňském roce? Případně zda je v případě nepřijetí možnost podat odvolání? O studium na Vaší univerzitě moc stojím a mrzí mě, že mi to nervy takto pokazily. Moc děkuji za odpověď.
8/6/2023 17:11new
Dobrý den,
mrzí mě, že jste měla takové potíže u testů, ale Bohužel informace tohoto typu nemám. Zkuste se obrátit s dotazem na studijní oddělení.
Držím palce a srdečně zdravím
Zora Syslová
Kateřina Treybalová
9/6/2023 10:47new
Dobrý den, moc Vám děkuji za radu, se studijním oddělením jsem již v kontaktu. Hezký zbytek dne.
7/4/2023 13:16new
Dobrý den,
mam prosím dotaz. Mám vystudovanou Speciální pedagogiku- bakalářské studium, zaměření Somatopedie/Psychopedie. Je možné si podat v navazujícím magisterském studiu přihlášku na Předškolní pedagogiku? Děkuji za odpověď.
Tomešová
7/4/2023 14:50new
Dobrý den,
pokud jste získala kvalifikaci učitelky MŠ např. na SPgŠ, tak můžete.
Srdečně zdraví
Zora Syslová
Kateřina Treybalová
26/2/2023 12:46new
Dobrý den, hlásím se na magisterský program Předškolní pedagogika a trochu mě zarazilo, že jsem se na stránkách nedočetla o požadování formuláře od logopeda nebo jiného lékaře, protože na všechny další školy, kam se hlásím, je to podmínka. Můžete mě prosím ujistit, že tomu tak je? Nerada bych přišla o možnost se na Vaši školu přihlásit. Moc děkuji.
27/2/2023 05:42new
Dobré ráno, ano je to tak. Potvrzení nepotřebujete.
Srdečně zdraví Zora Syslova
Eliška Svobodová
8/4/2022 14:33new

Hezký den,
měla bych zájem o studium NMgr. Předškolní pedagogiky, avšak nevím, jestli splňuji požadavky na přijetí. Maturitní zkoušku jsem uzavřela na všeobecném gymnáziu a dále mám vystudovaný bakalářský obor Sociální patologie a prevence na Pedagogické fakultě UHK, zároveň jsem závěrečnou zkoušku skládala ze samotné pedagogiky. Je v tomto případě možné se přihlásit?

Mockrát děkuji za odpověď.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Svobodová Eliška
8/4/2022 15:56new
Srdečně Vás zdravím,
a k Vašemu dotazu musím Bohužel napsat, že pokud nemáte kvalifikaci učitelky MŠ, požadavky na přijetí nesplňujete.
Je mi to líto.
Zora Syslová
Natálie Jasná
14/2/2022 20:19new

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, ve které dny probíhá výuka u navazujícího magisterského oboru Předškolní pedagogika.

Děkuji,
Natálie Jasná
15/2/2022 08:06new
Dobrý den,
pokud se jedná o prezenční studium, tak podle rozvrhu zpravidla pondělí - čtvrtek. Pokud se jedná o kombinované, tak zpravidla každý pátek, někdy i v sobotu.
Srdečně zdraví
Zora Syslová
27/11/2021 20:15new
Dobrý den,
Mám ukončené Bc. studium Speciální pedagogika se zaměřením na vzdělávání (ve dvouoboru s výchovou ke zdraví), nyní už rok pracuji jako učitelka v MŠ, ráda bych se přihlásila na navazující Mgr. obor předškolní pedagogika. Obor se mi však nenabízí v mojí e-přihlášce, znamená to, že se tento obor pro další rok neotevřel, nebo se na něj nemohu přihlásit? Děkuji
28/11/2021 17:47new
Dobrý den,
pokud nemáte vystudovanou Střední pedagogickou školu, nemáte tudíž kvalifikaci pro výkon povolání učitelky MŠ. Na NMgr. Předškolní pedagogika jsou přijímány pouze kvalifikované učitelky MŠ.
Srdečně zdraví
Zora Syslová
28/11/2021 18:28new
Střední s maturitou mám obor pedagogické lyceum, ale myslím, že je to nedostačující... Nelze ani udělit výjimka, když už rok pracuji v MŠ ?
28/11/2021 19:06new
Moc mě to mrzí, ale kvalifikace je jedinou podmínkou (kromě absolvování přijímacích zkoušek), které tento program má.
last modified 24/1/2022 07:39 new
Dobrý den, ráda bych pokračovala ve svém dotazu, nyní mi již lze podat přihlášku na Předškolní pedagogiku. Mám tedy kvalifikaci k tomuto oboru z mého bakalářského studia ?? Nerada bych zaplatila za přihlášku a pak zjistila že tento obor studovat nemohu.
24/1/2022 08:18new
Pedagogické lyceum Vám neposkytuje kvalifikaci pro učitele MŠ.
24/1/2022 09:03new
To chápu, ale ani můj bakalářský titul ?
25/1/2022 07:22new
Zkuste se obrátit na garanta programu, který jste vystudovala. Ten Vám řekne nejlépe, jak je program orientovaný a zda poskytuje kvalifikaci pro učitele MŠ.
26/1/2022 12:00new
Děkuji za radu, paní Bednářová mi zodpověděla můj dotaz těmito slovy:
"Vážená slečno,
ano, bakalářská Speciální pedagogika splňuje kvalifikaci pro práci v MŠ. Na Předškolní pedagogiku se můžete přihlásit."
Tak já to zkusím, děkuji a pěkný den :-)
26/1/2022 15:34new
Tak to je skvělé!
Budu se těšit!
18/3/2021 11:21new
Dobrý den, vystudovala jsem minulý rok na FF MUNI jednooborovou Psychologii, Bc. stupeň.
Chtěla bych se zeptat, zda si mohu podat přihlášku na Váš nMgr. obor Předškolní pedagogika., nebo ne.
Děkuji Vám za Váš čas.
S pozdravem
Radka Formánková
18/3/2021 11:38new
Dobrý den,
Těší nás Váš zájem o studijní program Předškolní pedagogika a přihlášku si můžete podat v případě, že jste získala kvalifikaci učitelky MŠ např. na SPgŠ.
Zdraví
Zora Syslová
18/3/2021 12:20new
Dobře, moc Vám děkuji za odpověď, paní docentko.
Přeji Vám hezký den.
S pozdravem
Radka Formánková
6/2/2021 09:53new

Dobry den,
Mám ukončené studium na FF Muni obor Pedagogika, letos také dokončil rozšíření k diplomu na ostravské univerzitě k získání rozšíření diplomu a kvalifikaci učitelky v MŠE rada bych však pokračovala v magisterském studiu. Mohu se svým dosavadním studiem v jiné oboru nastoupit na Nmgr. Předškolní pedagogika?

Děkuji za odpověď.
6/2/2021 11:10new
Zdravím Vás,
a úplně jsem nepochopila, zda máte kvalifikaci učitelky mateřské školy. Navazující magisterský program Předškolní pedagogika je určený právě pro kvalifikované učitelky MŠ.
Hezký den
Radka Blažková
17/1/2021 21:49new
Dobrý den,
studuji Bc. obor Vychovatelství na Pdf UPOL. Ráda bych si rozšířila vzdělání i pro učitelství v MŠ. Je pro mě vhodný tento NMgr. obor?
18/1/2021 05:59new
Dobré ráno,
těší nás Váš zájem a pokud máte kvalifikaci jako učitelka MŠ, je obor Předškolní pedagogika vhodný i pro Vás.
Radka Blažková
18/1/2021 08:29new
Děkuji za odpověď. Nemám kvalifikaci pro učitelství v MŠ, tudíž obor pro mě není vhodný a nemohu si na něj podat přihlášku.
4/1/2021 12:54new
Dobrý den, mám vystudovanou Střední Pedagogickou školu v Kroměříži a poté ukončené Bc. studium na Pedagogické fakultě MU - Speciální výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání. Ráda bych studovala navazující magisterský obor Předškolní pedagogika (kombinované studium). Je podmínkou přijetí vystudovaný stejný obor v bakalářském studiu ?
Děkuji.
Valová
4/1/2021 13:34new
Zdravím Vás, a předpokládám, že absolvování SPgŠ Vám dalo kvalifikaci učitelky MŠ. Tudíž se můžete na NMgr. Předškolní pedagogika přihlásit.
Zora Syslová
4/1/2021 17:42new
Děkuji za Vaši odpověď.
Hezký zbytek dne přeje Valová
Monča Laštovicová
16/12/2020 09:20new
Dobrý den, budu mít vystudováno Speciální pedagogika - výchovná práce ve speciálních zažízeních. Ve své praxi bych se chtěla zaměřit na práci s malými dětmi učitelství v MŠ. Je možné přejít na tento obor, nebo je nutné doplňující vzdělání?
16/12/2020 10:29new
Studijní program Učitelství pro MŠ poskytuje kvalifikaci na profesi učitelka MŠ.