Michaela Coufalová
22. 1. 2021 10:34nové
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak bude tento rok probíhat oborová zkouška pro studium Anglický jazyk a literatura. Jestli tedy bude probíhat formou písemnou nebo formou ústního pohovoru - popřípadě co bude obsahem ústního pohovoru a zda se na něj dá nějak připravit. Děkuji za odpověď, Coufalová Michaela
22. 1. 2021 11:24nové

Dobry den,

odkazu vas na velmi podrobnou prezentaci k prijimacimu rize, kterou najdete na strance nasi katedry (zalozka den otevrenych dveri) a k dizpozici je i zde:
https://anglistika.phil.muni.cz/o-nas/dny-otevrenych-dveri

S pozdravem,
MartIna Horakova
13. 4. 2021 09:51nové
Dobrý den,
měla bych dotaz ke zkoušce z angličtiny, už jsem se jednou ptala a byla jsem
odkázána na prezentaci, hodně mi to pomohlo, ale stále jsem nepochopila, jestli
mají body z TSP vliv na přijetí. Například, kdyby byla hranice pro druhé kolo
80 percentil, tak jestli ten, kdo bude mít 95 percentil bude mít větší šanci na
přijetí než ten, co má 80. Samozřejmě, že chápu, že oborová zkouška je ta
ztěžejní, ale zajímá mě, jestli mají teda v druhém kole nějakou váhu i
výsledek z TSP.
Děkuji, Oweisová
13. 4. 2021 10:37nové

Dobry den,
ano, vysledek u TSP vahu ma, konecne poradi bude vysledkem bodu jak z TSP, tak z oborove zkousky.

S pozdravem,
Martina Horakova
Tereza Ulrichová
19. 4. 2021 08:40nové
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jaká byla hranice z TSP pro přijetí na anglický jazyk a literaturu minulý rok nebo jaká by se dala očekávat letos? U většiny ostatních předmětů to vidím, ale tady to nikde nemůžu najít a ráda bych věděla alespoň circa, jaký percentil bych potřebovala k přijetí do druhého kola oborové zkoušky. Děkuji.
19. 4. 2021 10:34nové
Dobry den,
vloni jsme TSP testy pro prijimaci rizeni nepouzivali, letos podle TSP vybirame asi 300 prvnich uchazecu. Bodova hranice neni, zalezi samozrejme na tom, jak si uchazeci budou celkove vest i techto testu, cili ta hranice je pohybliva a neda se dopredu urcit. S pozdravem, MH