23/11/2018 13:10new

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

5/2/2019 14:09new
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, co znamená pojem ,,dvojí diplom" , o němž je řeč v popisu oboru. Děkuji
5/2/2019 18:26new
1/1

Dobrý den,

studenti mají v případě zájmu možnost získat 2 diplomy. Jeden studiem na MU stejně jako studenti jakéhokoliv jiného bakalářského programu, druhý studiem na URV v Tarragoně, kde musí splnit 60 kreditů (1 rok studia) a napsat druhou bakalářskou práci.
7/2/2019 08:54new
Tím pádem, chápu-li to správně, bude mít dotyčná osoba 2xBc titul? Platí to i pro Mgr.?
8/2/2019 20:45new
V podstatě ano, i když diplom z Katalánska neuvádí explicitně Bc. Program Katalánský jazyk a literatura nabízí tuto možnost jen pro bakalářské studium.
7/3/2019 09:32new
Omlouvám se, že ještě otravuji, opravdu moc bych se chtěl k vám dostat a věnovat se katalánštině. Bude však po bakalarskem studiu mozne delat i Mgr v oboru? Já jsem teda zadne navazujici v nabidce nenasel...
7/3/2019 10:37new
Studium katalánštiny v Mgr. programu zatím není v ČR možné.
22/2/2019 18:26new
Dobrý den, letos poprvé je tento obor otevřen dálkově, mohu se zeptat, jak často bude probíhat výuka? Děkuji
25/3/2019 11:45new
Dobrý den, 1x za dva týdny v pátek.
Michal Augustýn
22/2/2022 09:46new
Dobrý den, dovolil bych si doplňující otázku: Dle průchodu studijním plánem je třeba získat alespoň 5 kreditů z Volitelných předmětů z celouniverzitní nabídky. Je tedy možné i některý z těchto volitelných předmětů absolvovat v rámci "pátků"? Příp. kde bych nalezl seznam těchto předmětů?
Děkuji.
Anna Julie Javoříková
23/4/2023 16:10new
Dobrý den,

ráda bych se optala, zda bude tento obor otevřen v dodatečném přijímacím řízení 2023, prosím? Kdy se případně tuto informaci mohu dozvědět?

Moc děkuji.

AJ

24/4/2023 10:12new
Dobrý den, ano, studijní program bude nabízen i v letním dodatečném výběrovém řízení. Lucie Kuzmová
Anna Julie Javoříková
24/4/2023 15:45new

Dobrý den,
moc Vám děkuji za informaci, to jsem velice ráda.

S přáním hezkého dne
A. Javoříková