23/11/2018 13:10new

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Matěj Bláha
12/12/2019 16:53new

Dobrý den,

Mám zájem o sdružené studium filozofie (hlavní obor) s psychologií (vedlejší obor). Musím v tomto případě splnit požadavky příjmacího řízení jak na filozofii tak i na psychologii, nebo pouze na filozofii jakožto na hlavní obor? Nikde jsem nenašel podrobné informace o sdruženém studiu.
Dále mě zajímá, zda si v případě zájmu mohu po dokončení bakalářského studia zpětně dostudovat druhou chybějící polovinu psychologie?

Děkuji a přeji hezký den.

S pozdravem,

Matěj Bláha
12/12/2019 17:41new
Dobrý den, díky za zájem. Ano, v případě sdruženého studia musíte splnit přijímací požadavky obou oborů. S dotazy týkajícími se studia psychologie se prosím obraťte přímo na ně. Není mi jasné, co míníte "druhou chybějící polovinou psychologie", ale oni třeba budou vědět. Hodně zdaru.
Matěj Bláha
13/12/2019 14:28new

Dobrý den,
Děkuji za rychlou a přesnou odpověď. "Druhou polovinou psychologie" jsem myslel tu část, kterou nebudu mít vystudovanou, když budu psychologii studovat jen jako druhý přidružený obor, protože ta mi předpokládám bude chybět, pokud bych se rozhodl že se chci pokračovat ve studiu psychologie a ne filozofie. Ale to je zřejmě otázka spíše na fakultu sociálních studií. Omlouvám se za nepřesné vyjádření.

Děkuji a přeji hezký den.