23. 11. 2018 13:10nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Vladimír Szakál
27. 8. 2019 13:16nové
Dobry den,
planujem si podat prihlasku k Vam na odbor religionistika, som z Bratislavy a pracujem takze musim volit kombinovanu formu studia. Chcem sa spytat, ako prebieha vlastne vyucba pocas piatkov - od rana jedna hodina za druhou az do vecera? Alebo je to nejako podelene? Chapem vsetky suvislosti tykajuc sa zapisovania kreditov a podobne (jednu VS uz som absolvoval cize viem, ako na to). Dakujem za pripadny opis v praxi.
27. 8. 2019 13:42nové
Srdečně zdravím. Ano, páteční výuka probíhá od 8:00 až do večera (s přestávkou na oběd), a to v pátky (jak píšete) jednou za čtrnáct dní. Nicméně pro kombinované studenty není docházka povinná (i když je samozřejmě vřele doporučená), takže pokud občas nebudete moci nebo budete muset přijet pozdeji/odjet dříve, nic se neděje.
Andrej Gál
30. ledna v 13:35nové
Dobrý deň zaujimaju má dve otázky .Či sa dá študovať aj v roku 23/24 diaľkovo ,a teda to by znamenalo ako som pochopil z predchadzajucej debaty každý piatok od rána do večera byť prítomný..(?) A druhá s akými kombináciami sa tento rok religionistika otvára..dakujem
31. ledna v 13:26nové
Děkujeme za váš zájem o kombinovaný bakalářský program religionistika. K vašim dotazům: 1) ano, v akamdemickém roce 2023/2024 bude kombinovaný program znovu vypsán. Výuka probíhá vždy v pátky jednou za čtrnáct dní (6x za semestr), účast na přednáškách povinná není, je však výrazně doporučená; 2) kombinovanou religionistiku lze vždy studovat pouze jako jednoobor.