23. 11. 2018 13:10nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Vladimír Szakál
27. 8. 2019 13:16nové
Dobry den,
planujem si podat prihlasku k Vam na odbor religionistika, som z Bratislavy a pracujem takze musim volit kombinovanu formu studia. Chcem sa spytat, ako prebieha vlastne vyucba pocas piatkov - od rana jedna hodina za druhou az do vecera? Alebo je to nejako podelene? Chapem vsetky suvislosti tykajuc sa zapisovania kreditov a podobne (jednu VS uz som absolvoval cize viem, ako na to). Dakujem za pripadny opis v praxi.
27. 8. 2019 13:42nové
Srdečně zdravím. Ano, páteční výuka probíhá od 8:00 až do večera (s přestávkou na oběd), a to v pátky (jak píšete) jednou za čtrnáct dní. Nicméně pro kombinované studenty není docházka povinná (i když je samozřejmě vřele doporučená), takže pokud občas nebudete moci nebo budete muset přijet pozdeji/odjet dříve, nic se neděje.
7. 8. 2020 15:25nové
Dobrý den, bylo by možné získat více informací o obsahové náplni přijímacího řízení, které se bude konat v září? Tj. o oborové zkoušce.
Děkuji za odpověď, Štěpánka Havlová
10. 8. 2020 09:37nové
Ptáte se na oborový test v rámci přijímacího řízení pro bakalářská program religionistika, předpokládám? Oborový test ověřuje obecný kulturní a historický přehled uchazeček a uchazečů s mírným přesahem k náboženstvím. Měl by být zvládnutelný na základě středoškolské znalosti dějepisu a základů společenských věd. Obsahuje klasické zaškrtávací otázky (výběr ze čtyř možností, pouze jedna správná), ale také otázky přiřazovací a analýzu pochopení dvou krátkých ukázek z náboženských textů.