23/11/2018 13:10new
1/1

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

20/1/2020 21:49new
Zdravím, studuji na FF pedagogiku. Kdybych chtěla na tento obor, šlo by nějak přejít a nebo bych musela dělat nové zkoušky? Popřípadě jestli by se mi po přijetí počítaly uz předměty, které mam splněné a nemusela bych je opakovat znovu? Děkuji předem
21/9/2020 15:36new
Dobrý den, ano, pokud studujete dle nové akreditace, tak by přechod měl být realizovatelný uvedeným způsobem.
Petr Hlaďo
Monika Kročilová
22 February at 17:47new
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to s kombinovaným studiem u tohoto oboru? Jak často se musí dojíždět do školy? Dojíždí se pouze na testy, nebo i na nějaké přednášky?
Předem děkuji.
24 February at 17:17new

Dobrý den, kombinované studium pro studijní program Sociální pedagogika a poradenství nemáme akreditováno. Výuka probíhá pouze v prezenční formě. Je to z toho důvodu, že studium je z velké části prakticky zaměřeno a osobní účast studentů na výuce je nezbytná.

S pozdravem
Petr Hlaďo
garant studijního programu
Tomáš Hromek
26/8/2020 14:52new
Dobrý den, chci se zeptat na nutnost dělat nové TSP v termínu 14.9.2020 pro dodatečné přijímací řízení na Sociální pedagogiku a poradenství?
TSP už jsem na MUNI letos absolvoval (v rámci přijímaček na jiné obory) a chci se proto zeptat, zda je nutné je v tomto termínu psát znovu nebo lze využít červnový výsledek?
21/9/2020 15:38new
Dobrý den, omlouváme se za pozdější odpověď. Vždy v otázkách příjímacího řízení doporučujeme konzultovat dotazy se studijním oddělením na emailu prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Studijní oddělení Vám vždy poskytne nejaktuálnější a ověřené informace týkající se přijímacího řízení.
S pozdravem
Petr Hlaďo