23/11/2018 13:10new

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Martin Adamec
13/7/2019 17:19new
Dobrý den, pane profesore,

musím uznat, že tento obor mě velice zaujal.  Zajímalo by mě však, zda je tu nějaká pravděpodobnost, že se obor nebude moci otevřít, například z důvodu nenaplnění studentské kapacity. Nikde jsem nenašel žádné statistiky, ohledně přijatých studentů za letošní ani loňský rok, proto se toho lehce obavám. 


Předem děkuji za odpověď. 


S pozdravem Martin Adamec 

15/7/2019 10:30new

Milý Martine,

děkuji za dotaz: program letos zahájí výuku úplně poprvé, proto zatím
nejsou k dispozici statistiky. Výuka určitě začne, toho se nemusíte
obávat. Počet studentů nebude velký, ale s tím se od začátku počítá.
Ostatně s menším počtem posluchačů je výuka vždy kvalitnější. Pokud byste
ve Vašem okolí znal někoho s podobnými zájmy, můžete ho o programu
informovat.

Zdraví,
Aleš Bičan
Error 707
29/1/2020 08:44new
Dobrý den

Obor vietnamistika mi přijde velmi zajímavý, ale rodiče to neschvalují. Bojí se, že obor nemá pořádné uplatnění. Je možné najít dobré zaměstnání s vietnamistikou? 

S pozdravem, Eliška

13/6/2020 15:52new
Dobrý den,
program se bude v brzké době rozšiřovat na korejská a vietnamská studia se zohledněním praktických předmětů k ekonomice. Dobré uplatnění je získáváno vždy osobní aktivitou a celkovým přístupem každého člověka bez ohledu na studijní program.
Zdraví,
Michal Schwarz
Amalie Mos
9/11/2020 19:22new

Dobrý den,
zajímá mě, jestli je reálná možnost zkombinování studia tohoto oboru s jiným oborem? Konkrétně studují právo v Praze, ale mám velký zájem o vietnamistiku, která ale v Praze příští ak. rok není otevíraná.
Myslíte, že je to možné? Zajímá mě například, jestli je výuka běžně během celého týdne, nebo jen několik dní apod.

Předem díky za odpověď.
10/11/2020 10:46new

Dobrý den!
Těší nás váš zájem o studium. Je těžké odhadnout, jak bude probíhat výuka v příštích semestrech. To je značně proměnlivé, protože na každý semestr se vypisuje nový rozvrh. Také je to individuální podle toho, jaké předměty si zapíšete. Předměty se sice sdružují do bloků v konkrétní den, ale předem nelze odhadnout, který to bude.

Zdraví
Aleš Bičan
Linda Trinhová
31/10/2023 19:13new

Dobrý den,
plánujete tento obor otevírat následující rok nebo v nejbližší budoucnosti? Tento obor mě velmi zaujal a ráda bych studovala tento obor.

S pozdravem
Linda Trinhová
31/10/2023 20:15new
Dobrý den, vietnamistický směr nově plánujeme realizovat jako součást nového studijního programu s názvem Asijská areálová studia. Chceme ho otevřít, co nejdříve to bude možné. Pro více informací mě prosím kontaktujte na schwarz@phil.muni.cz