23. 11. 2018 13:10nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

25. 5. 2021 14:59nové
1/1
Dobrý den,
čekají mě přijímačky do magisterského studia a nejsem si úplně jistá, co mám očekávat. Můžete mi prosím trochu přiblížit, jak bude pohovor probíhat a na co je dobré se připravit? Také by mě zajímalo, co přesně by měl obsahovat seznam literatury, kterou si mám připravit. Jde například o knihy, které jsem četla v poslední době nebo mé oblíbené? Informace na webu jsou dosti strohé, tak budu ráda za jakékoli info 🙂 Děkuji JK
27. 5. 2021 13:30nové

Dobrý den,

Mám podobný dotaz jako slečna Kučeříková. Také mě čeká přijímací řízení na tento obor a bohužel z informací, které jsou uchazečům poskytnuté na webu, moc moudrá nejsem. Bylo by tedy prosím možné nastínit, na co je třeba se na pohovor připravit? Zároveň bych se ještě ráda zeptala, kolik knih by měl daný seznam obsahovat.

Předem děkuji za odpověď
Valerie Šilhavá
8. 6. 2021 13:58nové
Zdravím 🙂
vypadá to, že se zde odpovědi nedočkáme. Tak se chci zeptat, jestli se vám podařilo najít informace někde jinde. Já jsem se ničeho nedopátrala a jsem z toho dost nervózní. 🤷‍♀️
JK
8. 6. 2021 14:18nové
Bohužel, nikde nic, zkoušela jsem napsat dotaz i do skupin na FB, že by poradili přímo studenti, ale ani tam jsem neměla úspěch, tak tedy nevím, kde se ještě zkusit zeptat 😕 Také jsem z toho docela nervózní, byla bych moc ráda, kdyby to vyšlo, tak snad i takhle bez informací se nám povede úspěšně projít zkouškou🤞🏻😊
8. 6. 2021 17:52nové
Tak už víme, snad proto budeme klidnější a u zkoušky se zadaří 😊
Přeji hodně štěstí a snad se i shledáme už jako studentky tohoto oboru 😊🤞