změněno 26. 3. 2020 13:29 nové

Jsem Vám k dispozici a rád zodpovím jakékoli dotazy ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá, proč je zajímavé a jestli je pro vás vhodné z hlediska vašeho bakalářského oboru. Rád objasním i cokoli dalšího ohledně navazujícího magisterského programu Religionistika.

Také Vám rád pomohu, pokud volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností "zevnitř" nebo chcete vědět, kam se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše další směřování a kariéra.

Jen dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ne naším programem, prosím směřujte raději na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.
Denča Letko
20. 11. 2022 10:38nové
Dobrý den,
jsem ještě student Biskupského gymnázia Bohuslava Balbína v Hradci Králové a dost se o religionistiku zajímám. Ráda bych s tím v budoucnosti nějak pracovala, ale nevím, jakou práci religionistika obnáší. Též uvažuji, že bych bakaláře studovala na Univerzitě v Pardubicích, bylo by potom možné navázat zde?
Děkuji za případnou odpověď.
Letková
21. 11. 2022 09:27nové

Srdečně zdravím,
z dotazu implicitně vyvozuji, že se ptáte na podobu bakalářského studijního programu. Základní informace naleznete zde: https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/24157-religionistika

S případným konkretnějším dotazem se na mě prosím kdykoli obraťte.

Co se týče druhého dotazu: ano, je možné pokračovat v navazujícím magisterském studium s bakalářským titulem z jiného pracoviště.
22. 11. 2022 10:15nové
Ještě doplním, že naši absolventi rozhodně jsou dobře zaměstnatelní, a - i když to uvažuji hodně dopředu - ti, kdo u nás absolvují studium až do doktorského stupně, mají vysokou úspěšnost v získávání práce v oboru (od r. 2016 cca 70 % u absolventů doktorského studia do roka od absolvování).