6/2/2019 02:13new

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Karel Zoubek
last modified 20/4/2021 10:47 new
Vážený pane doktore,
rád bych se zeptal, zda je možné se na Váš obor přihlásit, pokud jsem vystudoval bakalářské studium na FFUK, program řecká antická filologie a dějiny antické civilizace, který v současné době dokončuji v magisterském programu. V rámci oboru jsem se setkal s filozofií, religionistikou (dobrovolně jsem splnil i některé religiózní kurzy), právem a etikou. K tomu mám vystudovanou i střední ekonomickou školu, tudíž i v tomto oboru mám určité základy.
Předem děkuji za odpověď
S pozdravem
Karel Zoubek
20/4/2021 11:55new
Vážený pane Zoubku,
Vaši oborovou připravenost mohu posoudit pouze na základě výpisu ze studijní evidence. Dodáte-li mi jej, mohu na Váš dotaz odpovědět přesně. Příslušný počet kreditů v požadované skladbě je nutnou podmínkou pro podání přihlášky do programu UZSV. Typ střední školy nebo působení na ZŠ nepovažujeme za součást požadované oborové připravenosti. Pro jistotu rovněž předem dodávám, že v průběhu studia našeho programu je nutné absolvovat praxi na střední škole. Není možné počítat s uznáním praxe na ZŠ - jedná se o program primárně určený pro střední školy.
Radim Brázda