23. 11. 2018 13:10nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Alexandra Homolová
26. 12. 2023 18:34nové
1/1
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na rozdiel medzi štúdium bakalárskeho programu Geologie a Aplikovaná a Enviromemtální Geologie, rozdiely v štrúdiu a uplatnení absolventa. Váham medzi týmito dvoma možnosťami, ak mám byť úprimná
30. 12. 2023 13:31nové
Ahoj Alexandro,
v bakalářském stupni jsou rozdíly mezi G a AEG menší než v navazujícím stupni studia. AEG je jen více zaměřeno na praxi a spolupráci s firmami třeba na tématu bak.práce, a proto je tam více povinných hodin cvičení nebo terénu. Avšak jakákoliv volba nelimituje vstup do jiných programů v navazujícím studiu.
Mějte se pěkně
MS
11. 5. 2021 12:53nové

Dobrý deň,
iba by som sa chcela opýtať, či je možnosť po absolvovaní tohto programu naviazať aj na magisterský program Geoenvirnomentální rizika a sanace? V informáciach som totiž našla len možnosť náväznosti na program Aplikovaná a environmentální geologie.
Vopred ďakujem za odpoveď.

S pozdravom,
Michaela Boďová
14. 5. 2021 12:33nové
Ahoj Michaelo,
máte na mysli navazovat na GRS z vašeho běžícího B programu biologie? Určitě je možné pokračovat z B programu AEG na navazující GRS. Prostě je třeba se přihlásit na GRS a udělat přijímačky:-) Snad jsem odpověděl přesně a těším se na vás, pokud je třeba upřesnit info dejte mi prosím vědět. Mějte se pěkně Marek Slobodník