23. 11. 2018 13:10nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

7. 2. 2020 10:58nové
Dobrý deň,
mám jednu otázku týkajúcu sa oboru Biomedicínska bioinformatika. Čo sa týka programovania - v predmetoch tohto oboru som videla Úvod do programovania v Pythone a Úvod do programovania v Java - je možnosť s programovaním v týchto jazykoch pokračovať aj neskôr a nielen na úrovni úvodu?
7. 2. 2020 12:32nové
Dobrý den Nino,
Děkuji za zájem o náš program! Studijní plán na stránkách PřF představuje povinné předměty, které musíte v rámci studia absolvovat. Vy ale samozřejmě můžete studovat i jiné předměty dle libosti. Takže ano, klidně si můžete zapsat i předměty věnované pokročilejšímu programování. S pozdravem
Tomáš Pavlík
7. 2. 2020 20:21nové
Ďakujem za odpoveď.
Marek Ulker
10. června v 22:11nové

Dobrý den,

zatím studuji matematiku, ale k biologii mě také baví. Nedávno jsem narazil na Lotka-Volterrovy rovnice a začetl se do různých souvisejících témat a důsledků těchto modelů. Je něco takového to, co se v tomto oboru učí? Je studium spíše o statistice, nebo o podobném modelování? Předpokládám, že by to bylo zaměření Epidemiologie a modelování, v jak moc je to tedy zaměřené na nákazy, a jak moc je možné studovat i jiné (spíše ekologické) problémy. Byl by vhodnější obor ekologická a evoluční biologie?

Předem děkuji za odpověď,
Marek Ulker