23. 11. 2018 13:10nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

7. 2. 2020 10:58nové
Dobrý deň,
mám jednu otázku týkajúcu sa oboru Biomedicínska bioinformatika. Čo sa týka programovania - v predmetoch tohto oboru som videla Úvod do programovania v Pythone a Úvod do programovania v Java - je možnosť s programovaním v týchto jazykoch pokračovať aj neskôr a nielen na úrovni úvodu?
7. 2. 2020 12:32nové
Dobrý den Nino,
Děkuji za zájem o náš program! Studijní plán na stránkách PřF představuje povinné předměty, které musíte v rámci studia absolvovat. Vy ale samozřejmě můžete studovat i jiné předměty dle libosti. Takže ano, klidně si můžete zapsat i předměty věnované pokročilejšímu programování. S pozdravem
Tomáš Pavlík
7. 2. 2020 20:21nové
Ďakujem za odpoveď.
Marek Ulker
10. 6. 2023 22:11nové

Dobrý den,

zatím studuji matematiku, ale k biologii mě také baví. Nedávno jsem narazil na Lotka-Volterrovy rovnice a začetl se do různých souvisejících témat a důsledků těchto modelů. Je něco takového to, co se v tomto oboru učí? Je studium spíše o statistice, nebo o podobném modelování? Předpokládám, že by to bylo zaměření Epidemiologie a modelování, v jak moc je to tedy zaměřené na nákazy, a jak moc je možné studovat i jiné (spíše ekologické) problémy. Byl by vhodnější obor ekologická a evoluční biologie?

Předem děkuji za odpověď,
Marek Ulker
Zdeňka Bahounková
13. 10. 2023 20:17nové
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na otázku ohledně přijetí bez přijímaček na známky. Dva předměty, které se mi do průměru započítají, jsem měla pouze tři roky. Jaké známky se mi do průměru z těchto předmětů započítají? (Pololetní nebo závěrečné)? Dále bych se chtěla zeptat, po jaké době se dozvím, jestli mi přijímací zkoušky byly prominuty? Děkuji za odpověď.
19. 10. 2023 08:37nové
Přeji dobrý den a děkuji za zájem o studium na PřF MU. Pokud jste daný předmět měla pouze tři roky, budou se Vám do průměru započítávat pouze tři známky - ty závěrečné. Pokud jste tento předmět měla celé čtyři roky, budou se Vám do průměru započítávat tři známky závěrečné a jedna pololetní (ta ze 4. ročníku). Vyjádření k žádosti o prominutí přijímací zkoušky bude zveřejněno v e-přihlášce do 25. 3. 2024. S pozdravem. Tomáš Pavlík