6. května v 18:51nové
Dobrý den,
na navazující studium mám podané dvě přihlášky (obor: Finance a Podniková ekonomika a management). Pro přijetí na oba obory je potřeba složit oborové zkoušky. Předpokládám, že to budou dva odlišné testy. Kdy se dozvím přesný termín těchto testů, abych věděla, že se nekryjí?
Předem děkuji za odpověď.
6. května v 21:31nové
Dobrý den, informace k přijímacím zkouškám budou do Vašich e-přihlášek vloženy s největší pravděpodobností v druhé polovině května, Případně se můžeme obrátit přímo na studijní oddělení fakulty pro upřesnění detailů.
Vlákno: Master/
Zhuldyz Igilik
10. dubna v 12:25nové

Dobrý den,

chtěla bych se dotázat, Musím si vzít TSP, pokud se chci zapsat do magisterského studia?

Děkuji za odpověď.
11. dubna v 22:19nové
Dobrý den, předpokládám, že máte na mysli přijímací řízení do navazujicího magisterského studia. TSP se v tomto případě jako přijímací zkouška nevykonávají. Informace o podmínkách přijímacího řízení do navazujícího magisterského studia na ESF naleznete zde: https://www.econ.muni.cz/pro-uchazece/navazujici-magisterske-studium/prijimaci-rizeni
2. dubna v 10:29nové

Dobrý den,

chtěl bych se dotázat, zdali je možné úspěšně žádat o prominutí přijímací zkoušky do navazujícího magisterského programu v kombinované formě s nástupem od podzimu 2020 v případě, kdy jsem vykonal úspěšně státní závěrečnou zkoušku v bakalářském programu v prezenční formě v lednu 2020 (tedy v 7. semestru studia, podzim 2019).

Děkuji za odpověď.
5. dubna v 20:52nové
Dobrý den, obraťte se prosím s tímto dotazem přímo na studijní oddělení ESF na e-mailovou adresu: studijni@econ.muni.cz.