Jonáš Vančura
29 August at 17:29new
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli jste byl někdo již dodatečně přijat na obor podniková ekonomika a management - prezenční forma? Nebo je tu někdo, kdo ještě netrpělivě čeká jako já?
11 September at 12:59new

Dobrý den,
pan děkan Ekonomicko-správní fakulty přistoupil k dodatečnému přijetí uchazečů naposledy v akademickém roce 2015/2016.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jonáš Vančura
12 September at 00:55new
Dobře, děkuji za informaci.
Bich Hien Nguyen
21 July at 21:29new
Dobrý den,
jsem přijata na prezenční studium na Finance a právo. Je možné to změnit na kombinované studium?
Děkuji za odpověď.
Bich Hien Nguyen
21 July at 21:40new
Aha, tak už nic.. zjistila jsem, že finance a právo nemají kombinovanou formu studia :D.
Marek Kurica
16 July at 13:33new
Dobrý deň. Rád by som sa opýtal kde by sa dalo zistiť, aký bol percentil posledného prijatého uchádzača, lebo trochu mi príde divné, že všetky roky sa hýbal percentil okolo 82 a teraz keď som mal 86, tak to nestačilo na prijatie. Ďalej by som sa rád opýtal, či treba poslať odvolanie, aby som bol poprípade po posunutí miesta prijatý alebo stačí len čakať. Za všetky odpovede vopred ďakujem.
Marek Kurica
16 July at 13:37new
Ospravedlňujem sa že som to nenapísal už vyššie ale týka sa to prezenčnej formy štúdia na odbor Podnikovú ekonomika a manažment.
Antonín Januš
16 July at 13:54new
Dobrý den, také by sem rád věděl kde se dá zjistit percentil posledního. Na tentýž obor jsem byl nepřijat s percentilem 91.
Jonáš Vančura
20 July at 13:04new
Dobrý den, mám to podobně. Také jsem nebyl přijat s percentilem 87. Myslíte, že je možné, že budu přijat dodatečně?
Děkuji za odpověď
Dagmar Beránková
21 July at 23:53new
Dobrý den všem,
hlásila jsem se na tenhle obor taky a v rozhodnutí o přijetí je napsáno, že letos byla hranice 92,7. Tak snad vám to pomůže, držím palce!
23 July at 23:04new
Vážený pane Kurica,
odvolání má smysl podávat pouze tehdy, došlo-li v rámci přijímacího řízení k nějakému procesnímu pochybení ze strany univerzity (například Vám nebyl dán plný čas na napsání přijímací zkoušky). Fakulta, v případě nenaplnění kapacity programu u řádného zápisu, může dobírat automaticky "posunem čáry" a tím umožnit zápis uchazečům nacházejícím se na nejbližších pozicích "pod čarou". Tyto uchazeče následně fakulta přímo osloví.
Oleg Šlezinger
26 June at 22:16new

Dobrý den,

v jakém termínu se bude konat zasedání přijímací komise a v jakém termínu bude oznámeno jeho rozhodnutí?
Josef Červinka
30 June at 22:58new
Rozhodnutí o přijetí by mělo proběhnout do 15. 7.
Oleg Šlezinger
01 July at 09:57new
Díky.
01 July at 16:43new
Dobrý den, dle informací od Studijního oddělení ESF bude přijímací komise na ESF zasedat 14. 7. 2020 a rozeslání rozhodnutí bude v termínu 20. - 24. 7. 2020. V případě, že máte přihlášku do studijních programů v rámci sdruženého studia, mohou se termíny lišit.
06 May at 18:51new
Dobrý den,
na navazující studium mám podané dvě přihlášky (obor: Finance a Podniková ekonomika a management). Pro přijetí na oba obory je potřeba složit oborové zkoušky. Předpokládám, že to budou dva odlišné testy. Kdy se dozvím přesný termín těchto testů, abych věděla, že se nekryjí?
Předem děkuji za odpověď.
06 May at 21:31new
Dobrý den, informace k přijímacím zkouškám budou do Vašich e-přihlášek vloženy s největší pravděpodobností v druhé polovině května, Případně se můžeme obrátit přímo na studijní oddělení fakulty pro upřesnění detailů.
Thread: Master/
Zhuldyz Igilik
10 April at 12:25new

Dobrý den,

chtěla bych se dotázat, Musím si vzít TSP, pokud se chci zapsat do magisterského studia?

Děkuji za odpověď.
11 April at 22:19new
Dobrý den, předpokládám, že máte na mysli přijímací řízení do navazujicího magisterského studia. TSP se v tomto případě jako přijímací zkouška nevykonávají. Informace o podmínkách přijímacího řízení do navazujícího magisterského studia na ESF naleznete zde: https://www.econ.muni.cz/pro-uchazece/navazujici-magisterske-studium/prijimaci-rizeni
02 April at 10:29new

Dobrý den,

chtěl bych se dotázat, zdali je možné úspěšně žádat o prominutí přijímací zkoušky do navazujícího magisterského programu v kombinované formě s nástupem od podzimu 2020 v případě, kdy jsem vykonal úspěšně státní závěrečnou zkoušku v bakalářském programu v prezenční formě v lednu 2020 (tedy v 7. semestru studia, podzim 2019).

Děkuji za odpověď.
05 April at 20:52new
Dobrý den, obraťte se prosím s tímto dotazem přímo na studijní oddělení ESF na e-mailovou adresu: studijni@econ.muni.cz.