yesterday at 11:16new
Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat, kdy je termín zasedání přijímací komise na FF? Děkuji.
last modified yesterday at 15:14 new
Také mě to zajímalo a když jsem se snažila vyhledat termín zasedání přijímací komise na FF tak jsem narazila na newsletter kde je napsáno, že se zasedání bude konat 12. května. https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/newsletter/archiv/kveten-20211
21 hrsnew
Děkuji za odpověď ;-)).
Martin Pecha
23 April at 19:38new
Zdravím, kdy bychom se mohli dozvědět výsledky oborových testu z FAV? Díky!
26 April at 22:37new

Dobrý den,
Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Matyáš Hubáček
22 April at 13:42new

Dobrý den, je možné nastoupit do prvního bakalářského semestru na jednooborové studium a do druhého semestru si přidat obor a pokračovat v podobě kombinovaného studia?

Děkuji za odpověď.
26 April at 22:38new

Dobrý den,
Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

Natálie Veselá
17 April at 20:00new
Dobrý den,
chtěla jsem se jako uchazečka v oboru francouzský jazyk a lit. zeptat zda někdo má také problém s tím, že v pondělí začínájí pohovory a stále v e-přihlášce nemohu najít přesný čas ani datum pohovoru. Chtěla bych se tedy zeptat zda je chyba někde na mé straně nebo ještě datumy nebyly odeslány. Děkuji předem za odpověď,
Veselá
19 April at 22:42new

Dobrý den,
Váš dotaz ohledně termínu Vašeho pohovoru, prosím, směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese sekce prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

Daria Panchenko
13 April at 16:46new

Ahoj! Řekněte mi, prosím, mohu nějak odmítnout kombinaci? Nepočítala jsem s tím a teď si uvědomuji, že mohu studovat pouze jednu obor (major), aniž bych ji kombinovala s jinou specializací (minor).

A druhá otázka, pokud je to možné: pokud nejsem pronájem písemná zkouška na tu specialita, která je sekundární (minor), pak se budu moci stále učit tu obor, který je vybrán hlavní?
15 April at 02:09new

Dobrý den,
bohužel, po termínu již není možné s přihláškami nijak manipulovat.
Ve Vašem případě (kdy máte u všech priorit hlavní i vedlejší program) platí, že musíte splnit podmínky přijetí pro oba studijní programy (major i minor), respektive alespoň pro jeden z vedlejších, který jste si zvolila, aby jste byla vůbec přijata. Pokud dopadne Vaše přijímací zkouška (ať už pro major nebo pro minor) neúspěšně, nebudete přijata.
Dále platí, že pokud by jste přijata byla, můžete si kombinaci zrušit a studovat pouze hlavní studijní program.

Anna Briolová
10 April at 14:08new

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem ohledně oborových testů k Počítačové lingvistice. Jak jsem již zjistila, test bude formou online, proto mě zajímá - bude na každou otázku rozvržen specifický čas a nebude se moci přeskakovat jako u letošních TSP anebo si budu moct test vyplňovat, jak budu chtít?

Děkuji za odpověď!
A. Briolová
14 April at 01:16new

Dobrý den,
dotaz, prosím, směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová
Adéla Vodičková
16 March at 15:49new

Dobrý den,
zajímalo by mě, jak je to s přijímacím řízením na kombinované studium, zda-li má stejný charakter jako u prezečního studia, tedy platí-li i žádost o prominutí, a pokud ano, kdy se dozvíme výsledek, abychom věděli, jestli se máme účastnit oborových testů popř. TSP.

Děkuji. Vodičková
17 March at 22:11new

Dobrý den,
ano, u podávání přihlášek a během přijímacího řízení se nezohledňuje forma studia (prezenční/kombinovaná) - poplatek, přijímací zkouška, podmínky pro pominutí přijímací zkoušky - vše je stejné.
Fakulta má lhůtu 30 dnů na vyjádření se k Vaší žádosti od chvíle obdržení této žádosti.

Radim Eliáš
01 February at 17:06new

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy zhruba budou zveřejněny zadání oborových testů/prací - obor Historie

Děkuji za odpověď Eliáš
02 February at 20:45new

Dobrý den,
dotaz Vám nejlépe zodpoví na studijním oddělení fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni.

Víctor Mariano Vizcaya
02 January at 12:54new
Pochádzam zo Slovenska a chcel by som ísť tento január na deň otvorených dverí, je to možné? Aké obmedzenia existujú?
03 January at 13:07new

Dobrý den,
den otevřených dveří na Filozofické fakultě bude probíhat pouze online, není tedy vzhledem k aktuální situaci možné fakultu navštívit. Program je ve fázi příprav. Prozatím, prosím, sledujte webové stránky fakulty. Níže vkládám odkaz.

https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/otevrena-fakulta/den-otevrenych-dveri