Thread: Zápis/
Anna Jílková
15 September at 08:48new
Dobrý den,
byla jsem na poslední chvíli přijata na jiný obor v rámci programu. Za dva dny je zápis a mně ještě nepřišla pozvánka, která je k zápisu nutná.
last modified 15 September at 09:51 new
Dobrý den,
pozvánka k zápisu nutná není vše je uvedeno na webu k informacím o zápisu. Viz: Rozhodnutí o přijetí (obdrželi jste ho v e-přihlášce, nemusíte ho však tisknout, stačí, když si ho budete moci zobrazit na mobilním telefonu a vyplnit podle něj zápisový list). Https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/zapis-do-studia
01 September at 10:08new
Zdravím, mohu se zeptat, prosím, kdy obdržíme přesné informace o zápisu do nmgr. studia Učitelství ZSV pro SŠ? Děkuji.
01 September at 12:52new

Dobrý den,
povaha Vašeho dotazu vyžaduje odpověď fakulty. Proto, prosím, dotaz směřujte na její studijní oddělení, děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
02 September at 11:32new
Na studijní jsem samozřejmě psala, ale nereagují.
02 September at 14:33new
Je mi líto, že Vám z fakulty nebylo odpovězeno, ale v současné situaci je studijní oddělení administrativně vytížené, a proto prosíme o strpení. Děkujeme za pochopení.
02 September at 17:36new
Chápu, děkuju za odpověď, já jen, abych něco náhodou nepropásla.
17 August at 20:47new
Dobrý večer,
můžu se zeptat, kdy bych se případně dozvěděla o dobírání na obor Psychologie + jak tohle dobírání dopadlo?
Ještě by mě zajímala jedna věc. Loni jsem byla nepřijata, protože jsem měla percentil 43 a v pořadí jsem byla 237. Pak jsem ve statistikách zjistila, že poslední přijatý měl percentil 45. To znamená, že se tolik lidí dobíralo? Vím, že byl ještě přijímací pohovor, ale i tak mi to, vzhledem k zájmu o studium Psychologie, moc nesedí.
Letos jsem byla 154.-160., tak by mě zajímalo, jak na tom eventuálně jsem. Předem děkuji za každý postřeh! :)
P. S. Na studijní jsem psala, ale chápu, že jsou zahlcení maily, tak neodpovídají.
Hezký večer!
22 August at 13:21new

Vážená paní Nováková,

v letošním roce bylo přijato do Vámi zmíněného programu 95 uchazečů. Vaše pořadí je, jak sama zmiňujete 154.-160. Statistika z minulého roku uvádí, že poslední přijatý uchazeč měl percentil 45. Vy, jak sama zmiňujete jste tohoto percentilu nedosáhla a tudíž byla kapacita programu naplněna uchazeči, kteří dosáhli u přijímací zkoušky lepšího výsledku. V případě automatického dobírání fakulta e-mailem informuje přímo uchazeče, kterým hodlá při nenaplnění kapacity zápis umožnit. Zda již k dobírání došlo, či zda k němu dojde ví, bohužel, pouze studijní oddělení fakulty. Proto Vás prosím o vyčkání odpovědi z fakulty. Mrzí mne, že Vám nemohu poskytnout přívětivější odpověď.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Linda Krajsová - komunikátor pro přijímací řízení
23 August at 08:55new
Děkuji za odpověď.
Vendula Benešová
24 August at 15:44new
Dodatečné přijímací řízení
Zdravím, potýkám se s obdobnou situací, ale mé umístění bylo 99.-104. V přihlášce byl důvod v dokumentu PDF mého nepřijetí "nedostavení se k přijímací zkoušce". Studijní oddělení bohužel nekomunikovalo, a tak jsem se musela jako spousta dalších obrátit na pana proděkana. Pan proděkan se okamžitě ozval, že důvod bude předělán na kapacitní důvody (což se nestalo), a že se fakulta o dobírání může rozhodnout během srpna případě až v září a následující uchazeče budou kontaktovat.
24 August at 15:47new
Taky mám v rozhodnutí, že jsem se nedostavila, ale to považuju jen za formalitu. Důležité je to dobírání, o víkendu jsem psala na studijní a přišla automatická odpověď, že jsou do 30. 8. na dovolené. :)
Vendula Benešová
24 August at 15:51new
Tak to je docela zajímavé, protože na můj tehdejší email z 4.8. mi byl taktéž odeslán automaticky e-mail, ale dovolená byla do 16.8. s tím, ze od 17.8. budou celý následující týden odpovídat, což se taktéž nestalo.
24 August at 16:01new
Docela chápu, že tam mají těch mailů fakt hodně. Nicméně mi ty percentily přijdou opravdu přehnané. Vím, že ještě před pár lety tomu tak bylo, ale nechce se mi věřit, že loni přijali uchazeče s percentilem 45 a letos je to (zatím) kolem 85.
Vendula Benešová
24 August at 16:19new
Též me vzhledem k minule statistice prekvapilo, ze mých 83,92 nestacilo. Budem si muset počkat. Třeba se ozvou kolem zářijového termínu zápisu ozvou. :)
24 August at 16:25new
Jojo, snad se to podaří, já měla teda necelých 71 :)
Lenka Klosnarová
11 August at 10:41new
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat kdy bude zveřejněn termín dodatečného přijímacího řízení.
Děkuji za odpověď.
Nicolette Adamcová
11 August at 10:59new
Zatím je daný termín 14. září, čas ještě bude upřesněný.
Lenka Klosnarová
14 August at 13:43new
Děkuju moc za odpověď a můžu se zeptat kde je možné to dohledat? Ve své přihlášce žádné info zatím nemám..
Nicolette Adamcová
17 August at 07:53new
Přišlo to v e-mailu. Pozvánky zatím oficiálně nepřišly.
Vendula Benešová
06 August at 15:30new
Dobrý den,
ráda bych se zeptala ohledně počtu přijatých studentů na obor Psychologie. Po zveřejnění výsledků se nacházím ve skupince 4.-9. pod čarou, čili nepřijata z kapacitních důvodů. Po zápisech minulý týden jsem sledovala, zda-li se změní čísla přijatých v e-přihlášce, případně verdikt. Nic se nezměnilo, naopak přibyl dokument k 1.8.2020, kde nejsou v rozhodnutí o nepřijetí žádné mé výsledky a důvod nepřijetí je nedostavení se k přijímací zkoušce.
Tímto bych se i zeptala, zda-li nejsem omylem vedená pod touto kategorií, pokud by se zvažovalo doplnění uchazečů pod čarou. Děkuji.
07 August at 11:59new
No, ono jsou ještě náhradní termíny zápisů - a ty jsou v září. Pokud se vůbec dobírá, tak se to většinou řeší až po těchto termínech. Ale fakt bych na to nespoléhala, fakulty už na základě předchozích zkušeností nadsazují počet přijatých, protože mají odhad, kolik procent asi nepřijde k zápisu a málokdy je případná disporoprce tak velká, aby to fakultě stálo za další administrativní procedury. Ale to o tom nepřijetí z důvodu nedostavení se ke zkoušce si ověř - evidentně vládne v systému chaos. Nejlépe na nějakém mejlu k přijímacímu řízení nebo přímo na studijním oddělení.
Michelle Tomková
15 September at 22:58new
Ahoj, chcela by som sa spýtať či sa tvoj problém niekam posunul. Mala som/mám totiž úplne rovnaký a nič sa nezmenilo.
Vendula Benešová
16 September at 17:42new
Ahoj, vůbec nic se nezměnilo a nikdo ze studijního doteď neodpověděl.
16 September at 18:42new
Holky, psala jsem na studijní a odpověděli, že se dobírat nebude, takže nic...
Michelle Tomková
16 September at 21:39new
Nevedela by si mi dať na seba kontakt? Rada by som sa trochu porozprávala a vymenila dojmy. Už som sa snažila si ťa nájsť na FB no neuspela som. Možno bude jednoduchšie ak ma nájdeš ty, mám profilovú fotku. Chápem ak odmietneš, je to na tebe.
17 September at 10:10new
To myslíš mě nebo Vendulu? Není problém, klidně si tě najdu na FB :)
Vendula Benešová
17 September at 10:54new
Vendy Benešová. :) Ale přijde mi zvlastni, ze studijní dva měsíce nikomu neodepisuje a najednou se někdo Míši ozval s touhle informací..
17 September at 11:47new
Není to najednou, psala jsem už začátkem září a 4. mi odpověděli tohle:

Vážená paní,

do programu Psychologie už nebudou dobíráni další uchazeči.

S pozdravem Vlasta Dvořáčková

Sabina Koplová
29 July at 22:14new

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat,
jakým způsobem provedu registraci předmětů v prvním semestru u kombinovaného studia oboru Hudební věda? Mám vyčkat na společný rozvrh nebo dá se již někde najít? V informační brožuře Pro nově přijaté - jsem našla informaci, že registrace předmětů se provádí do 31.7. 2020.
30 July at 23:58new
Registraci provedete způsobem popsaným v Nápovědě: https://is.muni.cz/auth/napoveda/student/registrace (mimo jiné se tam dočtete také, že předmět si můžete zapsat i v jiném období, než je registrace) a pak se prostě doklikat ke konkrétní registrační šabloně. Časem patrně budou informace i na stránkách ÚHV, nicméně rozvrh je zveřejněn od 1. července, u každého předmětu jej najdete na jeho stránce (registrační šablona obsahuje klikatelný kód předmětu).
Leona Vařílková
25 July at 18:22new
Dobrý den,
chtěla bychse zeptat jestli někdo neví kde bych v e-přihlášce našla rozhodnutí o přijetí jelikož to vůbec nemůžu najít. Děkuji
Leona Vařílková
25 July at 18:26new
myslela jsem ten dokument který máme přinést na zápis
last modified 25 July at 19:08 new
Mám stejný problém, také ho tam nemám. Přijat jsem byl, termíny zápisu tam mám, ale Rozhodnutí o přijetí tam nemám. L.
last modified 26 July at 08:26 new

No pro rozhodnutí o nepřijetí odkazovali na sekci Dokumenty nebo tak nějak, neschovává se rozhodnutí třeba tam?

Každopádně zápisový list vypadá takto: https://www.phil.muni.cz/do/phil/Pracoviste/prijimaci/materialy_uchazeci/formulare/uchazeci_zapisovy_list.pdf, takže rozhodnutí potřebujete "pouze" k tomu, abyste správně vyplnil/a studijní program a studijní plán. Není tam důležité žádné číslo jednací, datum nebo něco podobného (na rozdíl od odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí), takže pokud je někde jinde v přihlášce vidět, kam přesně jste se hlásil/a, není existence "papíru" s názvem "Rozhodnutí o přijetí" nezbytná.
31 July at 21:28new
Dobrý den,
rozhodnutí je či bude dostupné ve Vaší E-přihlášce v rubrice "Výsledek přijímacího řízení" podsekce "Dokumenty". Pokud se rozhodnutí zatím ve Vaší e-přihlášce nenachází, nemusíte se bát, že by se na Vás zapomnělo. Filozofická fakulta si nyní prochází administrativním přetížením a tak jsou rozhodnutí do e-přihlášky nahrávána se zpožděním.
Vendula Černá
24 July at 10:44new
Dobrý den, mě by zajímalo, jestli došlo k nějaké změně bodové hranice u pohovoru kvůli oboru Anglický jazyk a literatura. Popřípadě dá se někde zjistit, kolikátá jsem se umístila? Děkuji za odpověď.
26 July at 12:08new
Dobrý den,
pořadí uchazečů se nezveřejňuje, jedná se o osobní informace. Vaše pořadí by Vám měla sdělit fakulta, stejně tak informace ohledně posunutí bodové hranice.
Miroslava Fabianová
24 July at 08:42new
Dobrý deň, žiaľ z rodinných dôvodov sa nemôžem zúčastniť zápisu v termíne, ktorý mi bol pridelený. Chcela by som požiadať o náhradný termín. Vedeli by ste mi poradiť, kam sa môžem s týmto problémom obrátiť?
24 July at 10:12new
Dobrý den,
pokud se nemůžete dostavit na řádný termín zápisu, nabízí se Vám 2 řešení - zmocnit jinou osobu k zápisu či požádat studijní oddělení fakulty o náhradní termín. Více informací naleznete zde: https://www.muni.cz/studenti/co-se-deje-po-prijeti/zapis-do-prvniho-rocniku/co-kdyz-vim-ze-se-nemohu-zucastnit-zapisu-v-urcenem-terminu
Miroslava Fabianová
24 July at 12:00new
Písala som email na študijné oddelenie, odtiaľ mi prišiel automaticky email, že zamestnankyne sú na dovolenke alebo práce neschopné. Skúšala som tam telefonovať. Nikto mi to nedzvíhal. Veľmi ma mrzí prístup filozofickej fakulty, vo veciach prijímacieho konania.
last modified 24 July at 14:57 new

No to je evidentní, že mají momentálně "podstav", jinak by to celé netrvalo tak dlouho a chyby by neopravoval proděkan osobně (ne že by to neuměl, ale jaksi předpokládám, že máme nějakou hierarchii). Mrzuté je, že tuto současnou situaci odnášejí uchazeči a fakultě to popularitu nezvedne.

Předpokládám, že v automatické odpovědi bylo něco na způsob, že Vaším mailem se budou zabývat, hned jak to bude možné. Pokud přišel, mělo by to být snad v pořádku. Každopádně aktuální informace pro FF jsou tady: https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/zapis-do-studia#nemuzu . Dopoledne tam nebyly, takže ano, pracují i v pátek odpoledne, časem třeba odladí i hrubky, ale informace už tam jsou.
Miroslava Fabianová
24 July at 15:56new
Ďakujem veľmi pekne♥️
23 July at 15:33new
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, kdy bude do e-přihlášky vložen termín zápisu? Mělo to tam být včera, ale doposud nic.
Martina Janečková
23 July at 15:43new
Dobrý den, taky mám ten samý dotaz a potřebovala bych to vědět co nejdříve... Pochybuji, že dopis o přijetí přijde do zítřka nebo nejpozději do pondělí. Předem děkuji za odpověď.