Anna Vítová
5. ledna v 22:42nové
Dobrý den,
jsem studentka gymnázia, na podzim 2018 jsem byla na DOD Fakulty informatiky, kde jsme se spolužákem psali IQ test od Mensy ČR. Oba jsme dosáhli výsledků dostatečných pro prominutí přijímacích zkoušek.
Hned po zahájení přihlašování na přijímací zkoušky jsem poslala přihlášku se žádostí o prominutí PZ. Podle všeho ověřujete u Mensy výsledky sami, proto předpokládám, že jako příloha stačila vyplněná žádost o prominutí (?).
Ráda bych se zeptala, kdy se dozvíme, zda naše žádost byla přijata - tedy že přihláška byla doručena se vším všudy a Mensa výsledky potvrdila. Pokud bych totiž věděla předem, zda jsem přijata na MUNI, již bych neposílala přihlášky na jiné školy.
Děkuji za pochopení.
Anna Vítová
12. ledna v 13:49nové
Dobrý den, rozhodnutí děkana již bylo vložené do Vaší e-přihlášky. Po přihlášení se jej naleznete v sekci "výsledky přijímacího řízení".
Anna Vítová
13. ledna v 09:54nové
Dobrý den, moc děkuji za odpověď.
Anna Vítová
Jan Straka
31. ledna v 19:55nové
Dobrý den,
prosím Vás mám podobný dotaz jako předchozí uchazečka. Tento měsíc jsem psal IQ test od společnosti Mensa ČR, výsledek je dostačující. Hned po přijetí výsledku testu, jsem založil e-přihlášku a i s prominutím přijímacích zkoušek odeslal. Proto se prosím Vás ptám, jak dlouho trvá ověření, zda jsem přijat, nebo ne.
Děkuji za odpověď.
Jan Straka
1. února v 13:37nové
Dobrý den, ověření trvá obvykle v řádu týdnů. Výsledné rozhodnutí budete mít poté vložené do Vaší e-přihlášky.
Vlákno: Přechod z FIT/
Roman Konečný
13. 12. 2019 18:58nové
Dobrý den,
jsem studentem 1. semestru na VUT FIT a chtěl bych co nejdříve přejít na FI MUNI. Existuje pro to nějaká dokumentace, nebo návod, kde by bylo popsané, co má člověk v takovém případě za možnosti? Rád bych zjistil především jak můžu přejít co nejrychleji a zda-li mi budou uznány nějaké předměty. Děkuji předem za odpověď.
19. 12. 2019 15:58nové
Dobrý den,
"přestup" z jedné univerzity na druhou není v zákoně o vysokých školách zakotven. Jinými slovy "přestup" jako takový neexistuje. Pokud máte zájem o studium na naší univerzitě, budete muset projít řádným přijímacím řízením jako všichni ostatní uchazeči. Přihlášky do bakalářských programů pro rok 2020/2021 lze podávat až do konce února. V případě, že byste byl do studia přijat, existuje možnost uznání některých předmětů, které jste již na Vaší předchozí VŠ absolvoval. Pro podrobnější informace k uznávání předmětů se však prosím obraťte na Studijní oddělení příslušné fakulty.