Martin Mikuš
26. dubna v 21:12nové
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jaký význam, mají TSP v případě, kdy se hlásím např. na Tělesnou výchovu a sport v kombinaci s Občanskou výchovou se zaměřením na vzdělání. Slouží TSP jen k "vyřazení" těch žadatelů o studium, kteří nesplnili minimální percentil (20)? Dále už se tedy počítá jen se studenty, kteří mají percentil 20< a jejich výsledky TSP jsou pro další hodnocení irelevantní? Jinak řečeno člověk který bude mít 80 bodů z testu FSpS a 100 percentil TSP bude mít horší hodnocení než člověk, který má 81 bodů a 21 percentil?
26. dubna v 22:42nové

Dobrý den,
ve Vašem případě se jedná o mezifakultní studium a každá fakulta si samostatně stanovuje podmínky přijetí pro své programy. U sdruženého studia musíte zvlášť splnit podmínky přijetí pro hlavní studijní program a zvlášť pro vedlejší, tudíž nedochází k poměřování testů a jejich váhy, protože každý z testů slouží jako přijímací zkouška pro jiný program.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Štěpán Rotter
8. února v 13:14nové
Dobrý den,
Obracím se na vás s otázkou, jak a kde bych se mohl připravovat na praktickou PZ, když jsou všechna sportoviště vládou uzavřena. Jacikův test jde samozřejmě natrénovat doma, ale obtížnější je už gymnastika, plavání a běh. Myslím si, že by na tuto otázku chtělo spoustu studentů znát odpověď. Jak se máme připravit na praktickou zkoušku na FSPS MUNI, když jsou všechna sportoviště zavřená? Kde mám trénovat plavání, kde mám trénovat gymnastiku a tak dále. Děkuji za odpověď.
10. února v 22:41nové

Dobrý den,
je třeba vzít v úvahu, že ve stejné situaci se nacházejí rovněž všichni ostatní uchazeči o studium na Fakultě sportovních studií.
Váš dotaz však spíše vyžaduje vyjádření fakulty, proto se prosím obraťte na její studijní oddělení, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Michaela Matoušová
5. března v 20:53nové
Dobrý den,
přesně v situaci jsou i všichni ostatní a navíc běh se dá natrénovat venku, běhat není zakázáno pokud vím :D A běží se jen sprint, což většina "hobíku" nepotřebuje trénovat, já dělám vytrvalostní sport a většina normálních suchozemců mají mnohem víc rychlostních vláken. Na gymnastiku, když si najdete nějaký hezký travnatý plácek, tak to taky jde natrénovat a plávání, když se začnete otužovat, tak to taky stihneš :) .. Taky bych mohla říct třeba, kde natrénuji basketbal (což sice podle mě není skoro vůbec potřeba, protože to patří do základní sportovní všestrannosti, stejně jako plavání, ale nevadí)
Jan Byrtus
22. ledna v 14:17nové
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda lékařský posudek, proveden minulý rok, bude platit i tento rok při podávání přihlášky. Mám pocit, že platí 2 roky od provedení, ale nejsem si zcela jistý.
Děkuji za odpověď.
S pozdravem Jan Byrtus.
26. ledna v 19:23nové

Vážený pane Byrtusi,
již Vám bylo odpovězeno na komunikačním portále prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení