Štěpán Rotter
08 February at 13:14new
Dobrý den,
Obracím se na vás s otázkou, jak a kde bych se mohl připravovat na praktickou PZ, když jsou všechna sportoviště vládou uzavřena. Jacikův test jde samozřejmě natrénovat doma, ale obtížnější je už gymnastika, plavání a běh. Myslím si, že by na tuto otázku chtělo spoustu studentů znát odpověď. Jak se máme připravit na praktickou zkoušku na FSPS MUNI, když jsou všechna sportoviště zavřená? Kde mám trénovat plavání, kde mám trénovat gymnastiku a tak dále. Děkuji za odpověď.
10 February at 22:41new

Dobrý den,
je třeba vzít v úvahu, že ve stejné situaci se nacházejí rovněž všichni ostatní uchazeči o studium na Fakultě sportovních studií.
Váš dotaz však spíše vyžaduje vyjádření fakulty, proto se prosím obraťte na její studijní oddělení, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Michaela Matoušová
05 March at 20:53new
Dobrý den,
přesně v situaci jsou i všichni ostatní a navíc běh se dá natrénovat venku, běhat není zakázáno pokud vím :D A běží se jen sprint, což většina "hobíku" nepotřebuje trénovat, já dělám vytrvalostní sport a většina normálních suchozemců mají mnohem víc rychlostních vláken. Na gymnastiku, když si najdete nějaký hezký travnatý plácek, tak to taky jde natrénovat a plávání, když se začnete otužovat, tak to taky stihneš :) .. Taky bych mohla říct třeba, kde natrénuji basketbal (což sice podle mě není skoro vůbec potřeba, protože to patří do základní sportovní všestrannosti, stejně jako plavání, ale nevadí)
Jan Byrtus
22 January at 14:17new
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda lékařský posudek, proveden minulý rok, bude platit i tento rok při podávání přihlášky. Mám pocit, že platí 2 roky od provedení, ale nejsem si zcela jistý.
Děkuji za odpověď.
S pozdravem Jan Byrtus.
26 January at 19:23new

Vážený pane Byrtusi,
již Vám bylo odpovězeno na komunikačním portále prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení