Hana Hauserová
27. února v 15:08nové
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda se mohu přihlásit na navazující magisterské studium Logopedie i v případě, že nemám složenou SZZ z Logopedie, ale mám vystudovaný obor Historie se zaměřením na vzdělávání na FPE ZČU.
Děkuji
27. února v 17:48nové

Dobrý den,
v podmínkách přijetí na tento studijní program je uvedeno následující: "Uchazeč se musí prokázat SZZ na bakalářské úrovni z inkluzivní speciální pedagogiky a SZZ na bakalářské úrovni z logopedie a surdopedie a absolvovat přijímací testy z inkluzivní speciální pedagogiky a z logopedie a surdopedie."

Více informací naleznete zde v sekci Přijímací zkouška a podsekci Logopedie: https://www.ped.muni.cz/pro-uchazece/navazujici-magisterske-studium/podminky-a-kriteria-prijeti-ke-studiu#prijimaci-zkouska

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Judita Jelínková
2. února v 10:44nové
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budu přijata na studium učitelství prvního stupně i v případě, že jsem poslední rok teď na gymnáziu měla uvolnění, které mě, ale nijak neomezuje pro vykonávání jakéhokoli sportu či aktivity v budoucnu. Děkuji za odpověď
2. února v 20:56nové

Dobrý den,
pro fakultu je relevantní pouze úředně ověřená kopie maturitního vysvědčení. Není třeba žádným způsobem dokládat fyzickou zdatnost a podobně.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení