Lenka Ošmerová
16. května v 17:54nové
Dobrý den,
můj percentil z TSP je 97,25, jsem však nepřijata z kapacitních důvodů. Tuším, že žádné body z mimoškolních aktivit a známek ze střední školy nemám. Myslíte, že je šance, že mě na obor přijmou?
Tento letošní přijímací systém mne docela mrzí, protože minulost neovlivním, a tudíž body navíc získat nemohu. Když šel online TSP, určitě by šel online i oborový test (biologie se základy chemie), u kterého věřím, že bych získala dostatek bodů pro přijetí...
Nikola Drescher
16. května v 18:39nové
Takovej krasnej percentil! Nemuzu uverit, ze to nevyslo na PřF. Tam vetsinou neni treba velky percentil. Muzu se zeptat, co to bylo za obor, kam jste se hlasila?
Lenka Ošmerová
17. května v 11:46nové
Hlásila jsem se na experimentální biologii, konkrétně na specializaci experimentální biologie živočichů a imunologie. Za normálních okolností by se psali oborové testy, ale letos tento test nahradili známky ze střední a mimoškolní aktivity. Je to škoda, na test z bio bych si věřila mnohem více, než na TSP, a věřím, že by to dopadlo pozitivně.
Viktorie Novotná
16. května v 19:19nové
Dobrý den. Můj percentil byl 98,11, také jsem nepřijata z kapacitních důvodů. Jedná se o obor Lékařská genetika. Stejně jako vy nemám žádné body z mimoškolních aktivit a také mě tohle ovlivnění letošních přijímacích zkoušek velmi mrzí.
17. května v 10:06nové

Dobrý den,
veškeré dotazy na toto téma, prosím, směřujte na studijní oddělení Přírodovědecké fakulty na adrese studijni@sci.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Lenka Ošmerová
17. května v 11:49nové
Na Lékařskou genetiku jsem si také podávala přihlášku, tam jsem naopak nepřijata pro neprospěch - bodů mám 536,10 z minimálních 600.

Zkuste se odvolat, já to také zkusím. Snad nám to alespoň tak vyjde..

Daniela Uhrinová
17. května v 12:25nové
A na co konkrétně se budete odvolávat? Já jsem také nepřijata pro neprospěch na Lékařskou genetiku a mám kolem 598 bodů z 600. Avšak nevím, na co přesně se mám odvolávat, když jsem ani nesplnila hranici.
17. května v 12:31nové
Pokud jste nezískaly dostatek bodů, je odvolání zbytečné. Vizte https://www.muni.cz/o-univerzite/uredni-deska/odvolani-proti-rozhodnuti-o-prijeti-neprijeti-ke-studiu
Lucie Zuzčáková
18. května v 15:53nové
Taky mi z TSP vyšel vysoký percentil (i když ne tak super jako u tebe). Letošním přijímacím řízením jsem taky zklamaná. Překvapuje mě, že třeba přf UPOL nebo přf UK budou dělat přijímací testy normálně ale na MUNI to nešlo. Známky jsem nikdy moc neřešila, protože na valnou většinu VŠ už nikoho nezajímají.. a pak šup, korona a je vše jinak. Tak budu zkoušet příští rok. Přeji hodně štěstí ;)