Eliška Houdková
6. května v 09:24nové
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy přesně zasedá přijímací komise (údaj polovina května mi přijde nedostatečný)? A dále zda je možné někde najít percentil posledního přijatého z minulého roku? Našla jsem jen body posledního přijatého, ale to mi nic moc neřekne. Děkuji
Tereza Koštejnová
6. května v 13:08nové
Také by mě zajímalo. FF to má tuším 12., ale též nikde nemohu dohledat termín PřF.
včera v 00:01nové

Dobrý den,
přijímací komise zasedá 13. května. Bodové hranice a počty přijatých z minulých let naleznete vždy na stránce příslušného programu na konci sekce Podmínky přijetí.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Eliška Houdková
11 hodnové
Dobrý den, ano, BODY posledního přijatého jsem našla, ale to je mi letos k ničemu, když se změnily podmínky přijímacího řízení, já bych ráda věděla přímo PERCENTIL posledního přijatého na jednotlivé obory. Jde toto někde dohledat? Děkuji moc.
Daniel Navrátil
3. dubna v 13:44nové

Dobrý den, jak probíhá studium, které se dělí na hlavní a vedlejší obor? Hlavní obor budu mít na PřF a vedlejší na ESF. Odehrávají se předměty z vedlejšího oboru na stejné fakultě nebo se musí student přesouvat z jedné fakulty na druhou napříč Brnem? Bude na přesun dostatek času? Zkoušel jsem na tyto otázky najít odpověď, ale nemohl jsem je nikde najít.

Děkuji za případnou odpověď,
Navrátil.
5. dubna v 22:40nové

Dobrý den,
to je naprosto individuální. Směřujte tedy prosím Váš dotaz na studijní oddělení těchto fakult, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jana Duračková
15. února v 11:10nové
Dobrý deň, podala som si prihlášku na nadväzujúci magisterský odbor - molekulárna biológia a genetika. Chcela by som sa spýtať, za akých podmienok je možné požiadať o odpustenie prijímacích skúšok? Musím byť študentom MUNI aby som si mohla podať túto žiadosť? Ak nie, stačí spolu so žiadosťou poslať potvrdený výpis študijných výsledkov z bakalárskeho štúdia, podobne ako to býva na iných VŠ?
15. února v 23:11nové

Dobrý den,
všechny potřebné informace ohledně prominutí přijímací zkoušky na navazující magisterský obor naleznete v níže vloženém odkaze v sekci Prominutí přijímací zkoušky.
https://www.sci.muni.cz/pro-uchazece/navazujici-magisterske-studium/prijimaci-rizeni#prominuti

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení