Daniel Navrátil
3. dubna v 13:44nové

Dobrý den, jak probíhá studium, které se dělí na hlavní a vedlejší obor? Hlavní obor budu mít na PřF a vedlejší na ESF. Odehrávají se předměty z vedlejšího oboru na stejné fakultě nebo se musí student přesouvat z jedné fakulty na druhou napříč Brnem? Bude na přesun dostatek času? Zkoušel jsem na tyto otázky najít odpověď, ale nemohl jsem je nikde najít.

Děkuji za případnou odpověď,
Navrátil.
5. dubna v 22:40nové

Dobrý den,
to je naprosto individuální. Směřujte tedy prosím Váš dotaz na studijní oddělení těchto fakult, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jana Duračková
15. února v 11:10nové
Dobrý deň, podala som si prihlášku na nadväzujúci magisterský odbor - molekulárna biológia a genetika. Chcela by som sa spýtať, za akých podmienok je možné požiadať o odpustenie prijímacích skúšok? Musím byť študentom MUNI aby som si mohla podať túto žiadosť? Ak nie, stačí spolu so žiadosťou poslať potvrdený výpis študijných výsledkov z bakalárskeho štúdia, podobne ako to býva na iných VŠ?
15. února v 23:11nové

Dobrý den,
všechny potřebné informace ohledně prominutí přijímací zkoušky na navazující magisterský obor naleznete v níže vloženém odkaze v sekci Prominutí přijímací zkoušky.
https://www.sci.muni.cz/pro-uchazece/navazujici-magisterske-studium/prijimaci-rizeni#prominuti

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení