Vlákno: Zaplatené?/
Deana Rýzková
1. března v 21:08nové
Dobrý deň,
Dňa 28. 2. som zaplatila prihlášku platobnou kartou(aj mi to ukazuje), ale na červeno mi svieti nezaplaceno. Pri platbe kartou mi ukazuje žiadna odpoveď od brány. Chcem sa spýtať čo mám robiť a či mi prihláška bude platiť.
7. března v 09:35nové
Dobrý den, pokud se Váš dotaz týká přihlášky č. 4034977, tak tu máte řádně uhrazenou.
Kateřina Veselá
1. března v 00:45nové
Dobrý den,
podala jsem si přihlášky před půlnocí a dle Vašich instrukcí v nejčastějších dotazech jsem se dočetla, že lze zaplatit přihlášku tak, aby byla splatnost do následujícího pracovního dne, tedy 2.3. Na stránkách je psané, že podání přihlášky lze do půlnoci 29.2., což jsem udělala, ale o půlnoci mi naskočilo, že již nelze zaplatit. Znamená to tedy, že není možné zaplatit tyto včas podané přihlášky? Děkuji.
7. března v 09:34nové
Dobrý den, přihlášku je třeba do půlnoci podat i uhradit. Zkuste se ještě obrátit na adresu: prihlaska@muni.cz, kde napíšete číslo příhlášky a popíšete Váš problém.
Veronika Blažková
29. února v 14:36nové
Dobrý den,
již včera jsem odeslala požadovanou platbu za přihlášky, ale IS stále tvrdí, že poplatek nebyl zaplacen. Vzhledem k tomu, že jsem všechny údaje kontrolovala a platba probíhá většinou jeden pracovní den, nevím, v čem by mohl být problém. Předem děkuji za odpověď
29. února v 15:31nové
Dobrý den, připsání platby k přihlášce a její konečné spárování může trvat i několik dnů. Pokud jste vše v čas odeslala a zadala správné platební údaje, je vše v pořádku.
Lucie Vopatová
29. února v 11:06nové
Dobrý den,
pokud podám přihlášku ještě dnes-29.2.2020 bude má přihláška platná? Vzhledem k tomu, že peníze se připíší na váš účet až v pondělí? Děkuji za odpověď
29. února v 11:11nové
Ano, bude. Platbu ovšem musíte provést dnes.
Vlákno: Zaplacení/
Alice Čermáková
29. února v 09:46nové
Dobrý den,
27.2. jsem podávala dvě přihlášky a zároveň platila. Z účtu se mi to již strhlo a přehledu mých objednávek se mi zobrazuje "zaplaceno", při detailnějším rozkliknutí to ale píše "nezaplaceno". Jak tomu mám rozumět? Pokud by eventuálně platba ještě nedošla, ale došla až následující pracovní den - o víkendu to neprobíhá - (2.3. dopoledne), bude mi to uznáno?
29. února v 10:22nové
Dobrý den, pokud jste zadala správné platební údaje a poplatek uhradila 27.2., bude vše v pořádku. Přiřazení platby vždy nějaký čas trvá.
Václav Vošvrda
27. února v 17:25nové
Dobrý den.
Přihlášku jsem platil kartou dnes 27.2. Platbu mám blokovanou až do 4.3.2020.
Stav mé přihlášky je "nezaplaceno".
Bude má přihláška platit když dojdou peníze až 4.3., když na webu je uvedená splatnost do 29.2.?
29. února v 10:26nové
Dobrý den, platbu je třeba provést do 29.2. , což jste učinil. Připsání poplatku může pak trvat i déle, ale rozhodující je okamžik provedení platby. Vše je tedy v pořádku.
Barbora Linetová
26. února v 12:47nové
Dobrý den,
ráda bych zaslala přihlášku na kombinované studium. Avšak nemohu se dostat přes bod vyplnění střední školu. Jde o to, že střední škola, na které jsem 11 let zpět maturovala již neexistuje a v rejstříku nelze dohledat a tak teď nevím, co zde vyplnit. Prosím o radu. Díky a hezký den
29. února v 10:23nové
Dobrý den, zkuste zadat současný název školy a až poté vyplňte položku rok maturity.
Adam Barčák
25. února v 12:16nové
Dobrý deň,
hlásim sa na matematickú biológiu a v prihláške sa píše že potvrdené stredoškolské známky mám poslať spolu so žiadosťou o prominutí přijímací zkoušky. Ak o to ale nežiadam, treba napriek tomu posielať overené známky?
29. února v 10:24nové
Pokud nežádáte o prominutí přijímacích zkoušek, není třeba potvrzený prospěch ze SŠ zasílat.
Jakub Nosek
20. února v 13:11nové
Dobrý den, musí být na potvrzení středoškolského vysvědčení s razítkem školy i podpis ředitele školy nebo stačí podpis statutárního zástupce v zastoupení? Děkuji
22. února v 14:41nové
Dobrý den, v tomto případě bude stačit podpis zastupujícího statutárního zástupce.
Kristýna Wenzlová
5. února v 17:32nové
Dobrý den,
když zruším přihlášku, budou mi vráceny peníze?
9. února v 10:03nové
Dobrý den, pokud přihlášku zrušíte do uzavírky pro její podání, peníze Vám budou vráceny (tj. do 29.2.). Napište mail s žádostí o vrácení poplatku na prihlaska@muni.cz. Uveďte číslo své přihlášky a případně číslo účtu (a jméno majitele), na nějž je možné poplatek vrátit, pokud jste platila poplatek platební kartou.
Tomáš Jirgl
4. března v 20:36nové
Dobrý den. Rád bych také zrušil přihlášku, odradil mě obsah TSP. Platba byla provedena až 28.2., ke dni uzavírky 29.2. tedy nebyly prostředky na účtu. Vrací se i v tomto případě se úhrada ? Děkuji. Tomáš Jirgl
změněno 7. března v 09:37 nové
Dobrý den, žádat o zrušení přihlášky a vrácení platby bylo možné pouze do termínu pro podání přihlášek .Tedy do 29.2. Můžete se zkusit ještě obrátit na studijní oddělení příslušné fakulty.
Michaela Gabryšová
1. února v 10:57nové
Dobrý den,
mám zájem o prominutí přijímací zkoušky do programu Český jazyk a literatura na základě prospěchu. Na vašich webových stránkách je uvedeno, že je potřeba poštou zaslat žádost o prominutí přijímací zkoušky. Je někde šablona této žádosti k dispozici, nebo ji mám sepsat sama?
Předem děkuji za odpověď.
1. února v 13:26nové
Dobrý den, ve své e-přihlášce si v sekci "Studium, zkoušky a dokumenty" zakliknete pole "žádost o prominutí přijímacích zkoušek". Následně vyplníte prospěch z požadovaných profilových předmětů. Poté si z e-přihlášky vytisknete vygenerovaný dokument se známkami, který Vám potvrdí Vaše střední škola.
Ten pak zašlete na adresu:
Masarykova univerzita
Filozofická fakulta
Studijní oddělení – přijímací řízení
Arna Nováka 1
602 00 Brno