Administrativa (doklady, platby atd.) - Diskuse

nové
Maroš Gonda
Dobrý deň, chcem sa opýtať ako sa dá na prihláške zmeniť odbor. Podal som a zaplatil som dnes o 14 hodine prihlášku a uvedomil som si že som si vybral nesprávny odbor Programovanie a vývoj aplikácií, no chcel som sa prihlásiť na Informatiku. Je nejako možné zmeniť na prihláške zameranie? Skúšal som to urobiť sám no nepodarilo sa mi to a nechcel by som takto zbytočne prísť o peniaze ktoré som dal za prihlášku. Predom ďakujem za odpoveď.
nové
Dobrý den,

změnit program, do kterého je přihláška podaná, není možné. Poplatek Vám ale do konce období pro podávání přihlášek můžeme převést na jinou přihlášku. Založte si tedy novou přihlášku do programu Informatika a založte na ní objednávku v Obchodním centru MU (ale neplaťte ji). Následně nám prosím na náš e-mail pro uchazeče prihlaska@muni.cz napište požadavek o převedení poplatku. Nezapomeňte do e-mailu uvést číslo Vaší staré přihlášky, číslo Vaší nové přihlášky a číslo objednávky k nové přihlášce. Děkujeme.
Vlákno: Platba
nové
Vendula Hlivová
Dobrý den,
peníze za podané přihlášky mi přišly zpět a teď mi nejdou zaplatit znova. Všechny dokumenty i peníze jsem odeslala včas a chci si tu přihlášku zaplatit. Prosím o radu.
Děkuji za odpověď
Vendula Hlivová
nové
Dobrý den,

na Váš dotaz jsem Vám již odpověděla na našem e-mailu pro uchazeče prihlaska@muni.cz.
nové
Nikola Samcová
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, kde najdu přiložení žádosti o prominutí přijímací zkoušky do přihlášky. Na dokumentu o prominutí zkoušky na ESF píšou, že mám naskenovat formulář s certifikátem SCIO do své e-přihlášky. Nemůžu to ale nikde najít.

Děkuji.
nové
Dobrý den,

do sekce pro nahrání žádosti o prominutí přijímací zkoušky na ESF byste se měla dostat přes Moje přihlášky > Studium, zkoušky a dokumenty (upravit). Ve Vaší e-přihlášce ale žádnou přihlášku na ESF nevidím založenou.
nové
Nikola Samcová
Dobrý den,

přihlášku mám založenou na FSS obor Mediální studia a žurnalistika ve dvouoboru s Veřejnou ekonomikou a správou na ESF. Znamená to, že když mám obor z EFS jako vedlejší, není nutné žádat o prominutí zkoušky? Myslela jsem, že musím splnit podmínky i na vedlejší obor. V přihlášce jsem zvolila přijímací zkoušky od společnosti SCIO.

Děkuji.
nové
Dobrý den,

pokud se hlásíte do sdruženého studia, ve kterém je program na ESF vedlejším programem, pak přijímací zkoušky na tento program na ESF nekonáte. Přijetí do takového sdruženého studia se posuzuje na základě přijímacích zkoušek u hlavního programu.

Viz "Přijímací zkoušky", bod 3) na https://www.econ.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/prijimaci-rizeni.
nové
Nikola Samcová
Dobrý den,

děkuji mockrát za informaci. Bohužel jsem si toho dříve nevšimla.

Hezký den :)