nové
Sára Nguyenová
Dobrý den,

posílala jsem emailem i poštou motivační dopis k přihlášce.Bohužel ani na jedno nepřišla odezva s potvrzením. Je to běžné? Nejsem si tak jista, zda studijní oddělení tento dokument obdrželo.Děkuji, Sára Nguyen
nové
Dobrý den,

fakulty potvrzující e-maily o obdržení dokumentů zaslaných poštou nezasílají. Pokud se chcete ujistit, že Vaše přílohy byly přijaty, obraťte se prosím přímo na Studijní oddělení Vaší fakulty. Seznam kontaktů najdete na https://is.muni.cz/studijni/.
nové
Jiří Hofírek
Dobrý den,
jak založím přihlášku na nepodporovaný dvojobor?
Děkuji za odpověď
nové
Dobrý den,

to bohužel není možné. Veškerá nabídka možného sdruženého studia je dostupná v e-přihlášce.
nové
Lan Huong Vu
Dobrý den,
měla bych prosím dotaz: mám založenou přihlášku ale poplatek jsem ještě nezaplatila. Rozhodla jsem se k tomu až dneska a nemohu nikde najít informace o tom, jak a kam mám poslat peníze. Prosím o radu.

Děkuji a s pozdravem,

Lan Huong Vu
nové
Dobrý den,

nejprve musíte přihlášku podat v sekci (3) Dokončení, poté platbu budete moci provést přes Obchodní centrum MU.
nové
Barbora Plačková
Dobrý večer,

Přihlášky jsem zaplatila včera večer přes účet a nedošlo mi žádné potvrzení. Neplatila jsem je přes MUNI obchod, ale pomocí převodu na účet, mám strach, že se problém nestihne včas vyřešit. Platba byla již odeslána na daný účet společně s variabilním i konstantním symbolem. Prosím o radu.

předem moc děkuji za rychlou odezvu,

Barbora Plačková
nové
Dobrý den,

potvrzení o platbě e-mailem nezasíláme, protože stav Vašich objednávek můžete sledovat online přímo ve Vaší e-přihlášce. Pokud jste platbu odeslala bankovním převodem s platebními údaji, které Vám vygenerovalo Obchodní centrum, pak by platba měla proběhnout v pořádku. Pokud Vaši platbu do 5 pracovních dnů od jejího odeslání neobdržíme a stav Vašich přihlášek se nezmění na zaplacený, kontaktujte nás prosím na náš e-mail pro uchazeče prihlaska@muni.cz a Vaši platbu dohledáme. Děkuji.
nové
Josef Němec
Dobrý den,

založil jsem přihlášku pozdě večer 28.2. s tím, že ji zaplatím ráno. Tak jak je napsané v sekci časté dotazy. Jenže systém mě už k platbě nechce pustit. Je nějaké řešení?

Děkuji,

Josef Němec
nové
Dobrý den,

napište nám prosím na náš e-mail pro uchazeče prihlaska@muni.cz. Do e-mailu prosím nezapomeňte uvést číslo Vaší přihlášky, děkuji.
nové
Vendula Hlivová
Dobrý den,
peníze za podané přihlášky mi přišly zpět a teď mi nejdou zaplatit znova.
Všechny dokumenty i peníze jsem odeslala včas a chci si tu přihlášku zaplatit.
Prosím o radu.
Děkuji za odpověď
Vendula Hlivová
nové
Dobrý den,

na Váš dotaz jsem Vám již odpověděla na našem e-mailu pro uchazeče
prihlaska@muni.cz.
nové
Renata Chladilová
Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat, jak vyplnit e-přihlášku, když moje střední škola nemá IZO a už se bohužel zrušila. Nemůžu pokračovat dále ve vypracování přihlášky, jak mám tento problém vyřešit? Děkuj za odpověď.
nové
Dobrý den,

jaký je prosím přesný název a adresa Vaší SŠ, a ve kterém roce jste maturovala?
Vlákno: Průvodka
nové
Nikola Svobodová
Dobrý den, předem se omlouvám za hloupý dotaz, ale u žádosti o prominutí přijímací zkoušky je uvedeno, že musím doložit průvodku a další dokumenty. Další dokumenty mi jsou jasné, ale nevím, prosím, co je ta průvodka a kde jí případně najdu, vyplním a vytisknu?
Předem děkuji za odpověď
nové
Dobrý den,

odkaz na tisk průvodky najdete ve Vaší přihlášce na PřF v zeleném textu v sekci (2) Studium, zkoušky a dokumenty.
nové
Radoslav Beňa
Dobrý deň,

chcel by som zrušiť svoju prihlášku na odbor Programovanie a vývoj aplikácií, ktorá je už zaplatená a podať si prihlášku na odbor Informatika. Je možné previezť peniaze automaticky z jednej prihlášky na druhú? Číslo prihlášky ostáva to isté, pod ktorým sa prihlasujem do profilu?

Ďakujem
nové
Dobrý den,

poplatek za přihlášku Vám do konce února můžeme převést na jinou přihlášku a původní přihlášku tím zrušit. Postupujte prosím následovně:

Založte si novou přihlášku do programu Informatika a podejte ji. Poté na ni v Obchodním centru MU založte objednávku, ale neplaťte ji. Následně nám prosím na náš e-mail pro uchazeče prihlaska@muni.cz zašlete e-mail se žádostí o převedení poplatku. Do e-mailu prosím uveďte tyto informace:

- číslo staré přihlášky
- číslo nové přihlášky
- číslo objednávky k nové přihlášce

Děkuji.
nové
Veronika Marková
Dobrý den,

v informačním systému nemohu vyplnit místo narození z důvodu, že jsem se narodila v Japonsku (Toyama), tudíž nemohu zaplatit ani administrativní poplatek za přijímací řízení. Prosím Vás tedy o radu, jak problém vyřešit.

Děkuji,
Veronika Marková
nové
Dobrý den,

nejprve vyplňte kolonku "Stát narození" položkou Japonsko. Následně budete moci vyplnit místo narození manuálním vepsáním bez nutnosti dohledání a půjde Vám to bez problému uložit.
nové
Nela Kašpárková
Dobrý den,
chtěla bych zrušit svou přihlášku. Budou mi navráceny peníze?
nové
Dobrý den,

do konce období pro podávání přihlášek Vám přihlášku můžeme zrušit a poplatek vrátit. Napište nám prosím Vaši žádost na náš e-mail pro uchazeče prihlaska@muni.cz. Do žádosti nezapomeňte uvést číslo přihlášky ke zrušení a číslo účtu, na který budete chtít poplatek vrátit. Pokud jste platila jinak než kartou, tak prosím k e-mailu doložte i doklad o provedení platby, děkujeme.
nové
Julie Jakubíčková
Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem ohledně platby dvojoboru na filozofické fakultě (konkrétně francouzský jazyk a literatura a anglický jazyk a literatura).
V přihlášce je kombinace možná, ale jakmile chci přejít do ,,košíku", objevuje jen jeden obor (francouzský jazyk a literatura).
Když jsem si přihlášku na tuto kombinaci dávala na pedagogické fakultě, vše proběhlo bez problémů.
Je to takto v pořádku a ukazuje se mi jen jeden obor, protože je tzv. ,,hlavní", anebo bych měla při podání přihlášky postupovat nějak jinak?

Děkuji.

s pozdravem,

Julie Jakubíčková
nové
Dobrý den,

mělo by to tak být v pořádku. Pokud máte nějaké pochybnosti nebo pokud by se při Vaší platbě vyskytly nějaké komplikace, napište nám prosím na náš e-mail prihlaska@muni.cz a zašlete nám relevantní screenshoty Vaší e-přihlášky, děkujeme.
Vlákno: Prílohy
nové
Ľubica Cenknerová
Dobrý deň,
hlásim sa na program Chemie na prírodovedeckú fakultu. Žiadam si o prominutí prijímacej skúšky na základe prospechu. V e-prihláške som vypisovala len 4 profilové predmety v sekcii stredoškolského vysvedčenia. Je teda potrebné poslať potvrdenú papierovú formu vysvedčenia z 1-4 ročníka? Alebo nie je potrebná vôbec? Ďakujem
nové
Dobrý den,

aby byla Vaše žádost o prominutí přijímací zkoušky na Přírodovědeckou fakultu kompletní, musíte na Studijní oddělení PřF zaslat písemnou žádost o prominutí přijímací zkoušky společně s dokumenty potvrzujícími splnění kritérií.

Pro prominutí PZk u programu Chemie musíte splňovat dvě kritéria: 1) prospěch nebo OSP a 2) alespoň jednu z motivačních aktivit. Středoškolská vysvědčení je nutné vytisknout a tyto kopie nechat potvrdit střední školou (EDIT: viz příspěvek níže z 27.1.2019 v 16:31).

Podrobnosti k prominutí PZk najdete vypsané na http://www.sci.muni.cz/cz/PriBc/Prominuti-prijimacich-zkousek. Doporučuji Vám si tyto informace podrobně prostudovat.
nové
Ľubica Cenknerová
Dobrý deň.
Viem,že musím zaslať žiadosť o prominuti,pruvodku a potvrdené stredoškolské vysvedčenie. Ale v e-prihláške som vypisovala do stredoškolského vysvedčenia iba 4 profilové predmety. Tak stačí poslať iba overené vysvedčenie s tými 4 predmetmi,ktoré si vytlačím z e-prihlášky alebo je potrebné poslať vysvedčenia so všetkými predmetmi za 1-4r štúdia? Pardon,ak sa pýtam nezmysly,ale veľmi tomu nerozumiem. Ďakujem
nové
Dobrý den,

omlouvám se Vám za uvedení nepřesných informací v mém předchozím příspěvku. Známky z profilových předmětů vyplňte do Vaší e-přihlášky, následně přes sekci "Moje přihlášky" poklikem na "Tisk středoškolského vysvědčení" tyto Vaše známky vytiskněte a vytištěný dokument nechejte ověřit Vaší střední školou. Kopie Vašich vysvědčení z 1. - 4. ročníku na Studijní oddělení PřF zasílat nemusíte.