nové
Markéta Horáková
Dobrý den, 30.3 jsem absolvovala test scio a dosáhla potřebného percentilu pro přijetí. Spolu s certifikátem od SCIA je nutné do 14.4 naskenovat žádost o prominutí. Na žádosti je napsáno "Přijimací zkouška bude prominuta do studijního programu se studijním plánem s prioritou preferuji nejvíce". Prominutí bych chtěla použít na program Hospodářská politika. CHtěla bych se tedy zeptat, kde v přihlášce najdu, že tento program preferuji nejvíce ? Dále mám na esf sdružený obor Veřejná ekonomika a správa + Francouzština. Jde to aplikovat zároveň i na Veřejné eko nebo jen na jeden z těchto dvou ekonomických programů ?

Děkuji Horáková
nové
Dobrý den,

ve Vaší přihlášce č. 3905726 do programu Hospodářká politika máte pouze jeden preferovaný studijní plán, a to jednooborové studium programu Hospodářská politika, prezenčně.

Ohledně Vašeho druhého dotazu - požádat o prominutí přijímací zkoušky můžete u více Vašich přihlášek. Vaši druhou přihlášku na ESF máte podanou do sruženého mezifakultního studia s Pedagogickou fakultou. Nerada bych Vám sdělovala nepřesné informace, ohledně specifik prominutí se tedy prosím obraťte na příslušnou fakultu. Kontakty najdete na https://is.muni.cz/podpora/studijni.