nové
Danil Samukhin

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, co znamená "Náhradní studijní plán" v e-přihlášce? Jak to funguje? Děkuji.
nové

Dobrý den,

pokud splníte podmínky pro přijetí do nějakého studijního programu, ale (např. z kapacitních důvodů) nebudete přijat do žádného Vámi zvoleného studijního plánu (preference), může Vám fakulta nabídnout zápis do jiného, náhradního studijního plánu, do kterého jste se původně nepřihlásil.
nové
Danil Samukhin

Dobrý den,

teď už vím, že nepřijat do zvoleného studijního plánu. Kdy bude známo, že jsem splnil podmínky pro přijetí do nějakého jiného studijního plánu a fakulta mi nabízela zápis do něho? Kde můžu tuto nabídku uvidět? Děkuji
nové

Dobrý den,

nerada bych Vám sdělovala nepřesné informace, ohledně nabídky náhradních studijních plánů prosím kontaktujte Studijní oddělení Vaší fakulty. Kontakty najdete na https://is.muni.cz/podpora/studijni.
nové
Michaela Nováková
Dobrý den,
ráda bych se zeptala kde tuto informaci hledat. V mojí přihlášce nic takového nevidím. Děkuji za odpověď.
nové

Dobrý den,

možnost náhradního studijního plánu nabízí jen některé fakulty u vybraných programů. Pokud u některé Vaší přihlášky tato možnost byla, souhlas s případným přidělením náhradního plánu jste odklikávala při vyplňování příslušné přihlášky. V případně pochybností se můžete obrátit na Studijní oddělení fakulty, kontakty najdete na https://is.muni.cz/podpora/studijni.