Veronika Masná
18. května v 22:27nové
Dobrý den, jaká je pravděpodobnost že v roce 2020 budeme vykonávat TSP testy online?
23. května v 22:26nové
Dobrý den, v rámci aktuálního přijímacího řízení se taková možnost neplánuje. Je to pro letošek vyloučené,
Natálie Marková
18. května v 18:52nové

Dobrý den,

jen jsem se chtěla zeptat zda není na Lékařské fakultě možnost, využít během přijímacího řízení nějakého ubytování? Jelikož to máme do Brna +-300 km. Proto jsem se chtěla jen zeptat pokud není nějaká taková možnost? Omlouvám se, pokud už tu odpověď někde zazněla.

Děkuji mnohokrát.

Marková
23. května v 22:22nové
Dobrý den, za účelem přijímacího řízení Masarykova univerzita bohužel možnost ubytování nenabízí. Zkuste se obrátit na nějaké privátní poskytovatele těchto služeb. Děkuji za pochopení.
Kateřina Salašová
19. dubna v 19:05nové
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jelikož jsem se to nikde nedočetla, kdy by mi měla přijít pozvánka k přijímacím zkouškám na obor Zubní lékařství a Dentální hygienu.
Také bych ráda věděla, jaká je penalizace, pokud bude moje odpověď v testu špatná.
Velmi děkuji.
Kateřina Salašová
28. dubna v 21:27nové
Dobrý den, odpověď Vám byla zaslána přímo z fakulty na Váš kontaktní e-mail.
Vlákno: Matematika+/
Quido Boleloucký
24. března v 13:30nové
Dobrý den,
rád bych se zeptal, jak by se řešila situace, že se Matematika+ psát nebude? Jaké jsou pak možnosti pro studenty, kteří se namísto TSP rozhodli pro Matematiku+?
26. března v 08:03nové
Dobrý den, pokud by taková situace skutečně nastala, obraťte se na kontaktní e-mail pro uchazeče o studium: prihlaska@muni.cz.
Amálie Holoubková
21. března v 15:21nové
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli se vzhledem k posunutí TSP budou měnit i požadavky na prominutí přijímacích zkoušek, a to konkrétně v Matematice+. Kvůli
momentální situaci se totiž didaktický test z Matematiky+ bude psát dříve než přijímačky, a jestli je tedy možné si zažádat o prominutí a v případě neúspěchu si pak napsat i TSP v červnu.
Děkuji za odpověď.
22. března v 15:21nové
Dobrý den, v této věci se nic nemění - tedy je třeba si zvolit buď TSP nebo Matematiku+. Nelze zkombinovat obojí.
Miriam Šuranová
17. března v 22:28nové
DObrý deň, chcela by som sa opýtať či sa zvažuje posunutie prijímacich skúšok na základe aktuálnej situácie? Hlásim sa na Prírodovedecku fakultu a na Lekársku fakultu, ktorej prijímacie skúšky sa konajú v júni ale hrozí, že maturita sa bude odkladať taktiež na jún. Je možné na základe takejto udalosti požiadať o iný termín prijímacej skúšky, ak by sa to nepreložilo?
Ďakujem.
18. března v 09:17nové

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Zatím není známo, jak dlouhou účinnost budou mít mimořádná opatření Vlády ČR. Neumíme v současné době jednoznačně říci, jak se veškerá omezení projeví na přijímacím řízení. Zodpovědně zvažujeme všechny možnosti a uchazeče o studium budeme včas informovat.

Masarykova univerzita situaci týkající se šíření koronaviru monitoruje, řídí se doporučeními příslušných orgánů a z preventivních důvodů již přijala řadu opatření, o kterých podrobně informuje zde: https://www.muni.cz/koronavirus.
O dalších opatřeních bude univerzita rozhodovat na základě doporučení a nařízení příslušných orgánů, doporučujeme sledovat aktuality na výše uvedeném odkazu.
Beatrix Mária Bukovinská
11. března v 21:30nové
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, kam a kedy mi budú zaslané nejaké podrobnejšie informácie o konaní TSP na Slovensku? V prihláške som si zvolila ako preferované miesto Košice, ale uviedla som aj iné mestá, ak by to v Košiciach kvôli veľkému množstvu uchádzačov nebolo možné. Mám očakávať, že mi konkrétne informácie o presnom mieste a čase konania TSP budú zaslané e-mailom, alebo mám kontrolovať tento portál? Prihlášku som si podávala na právnickú fakultu. Za odpoveď vopred ďakujem.
12. března v 09:55nové
Dobrý den, informace Vám budou vloženy do Vaší e-přihlášky.
Petra Balcárková
9. března v 16:11nové
Dobrý den,
chtěla jsem se Vás zeptat na podrobnosti ohledně formuláře pro vyplnění od zaměstnavatele. Nyní pracuji v nemocnici od 1.11.2019. Pročetla jsem si Váš formulář a je v něm napsáno, že musíme mít odpracovaná určitá leta v oboru intenzivní péče. Praxi v tomto oboru jsem na VŠ měla. Dohromady mi ale 2 roky nesedí. Jak mám postupovat. Děkuji
12. března v 08:54nové
Dobrý den, s tímto dotazem se prosím obraťte přímo na studijní oddělení Lékařské fakulty.
Jakub Aipldauer
26. února v 17:44nové
Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda mohu zažádat o prominutí přijímacích zkoušek skrze Matematiku+ a zároveň jít na TSP, jelikož se TSP konají před Matematikou+ a nerad bych se spoléhal pouze na ni.
Děkuji.

29. února v 11:10nové
Dobrý den, musíte si vybrat. Pokud byste u Matematiky+ neuspěl, nebyl byste přijat.
Eliška Zimková
21. ledna v 19:30nové
Dobrý den, ráda bych si podala přihlášku na fyzioterapii na lékařské fakultě i na dentální hygienu, bohužel data termínu jsou stejná. Chci se zeptat, jestli se můžu účastnit obou přijímacích řízení, když je to ve stejný den. Předem děkuji za odpověď.
23. ledna v 21:54nové
Dobrý den, přijímací zkoušku z předepsaných oborových testů budete vykonávat pouze jednou a výsledek se Vám započítá pro oba obory. Jedná se o obory v bakalářském typu studia, kde to takto funguje.
Můžete si proto podat bez obav přihlášky na oba uvedené obory.
Veronika Dočekalová
2. 12. 2019 22:37nové
Dobrý den,
mám už podanou přihlášku na obor Bezpečnostní a strategická studia, ale nedávno jsem zjistila, že jako úspěšná řešitelka SOČ v oboru 16. Historie, můžu zaslat žádost spolu s ověřenou kopií diplomu. Jak by tedy ta žádost měla vypadat, aby mi ji fakulta uznala?
6. 12. 2019 15:10nové

Dobrý den,

pro podání žádosti o prominutí přijímací zkoušky na FSS musíte v e-přihlášce v sekci (2) Studium, zkoušky a dokumenty zakliknout políčko "žádost o prominutí přijímacích zkoušek". Zároveň do příloh nahrajte dokumenty, které potvrzují, že splňujete kritérium prominutí - v případě SOČ scan úředně ověřené kopie diplomu nebo scan kopie diplomu s razítkem a podpisem Vaší střední školy.
Kristína Kupková
29. ledna v 23:07nové

Dobrý deň,

mám záujem o štúdium na lekárkej fakulte a nedávno som sa prostredníctvom vášho e-mailu dozvedela, že keďže spĺňam všetky štyri podmienky na prijatie bez prijímačiek, budem prijatá i keď pochádzam zo SR. Preto by ma zaujímalo, či treba v dokumente so žiadosťou prepísať podmienku " Jsem ve školním roce 2019/2020 studentem/studentkou posledního maturitního ročníku střední školy na území České republiky." na ".. území Slovenské republiky." ?
9. února v 10:17nové
Dobrý den, obraťte se prosím s tímto dotazem přímo na studijní oddělení Lékařské fakulty. Mail: pankova@med.muni.cz