Thread: Matematika+/
Quido Boleloucký
24 March at 13:30new
Dobrý den,
rád bych se zeptal, jak by se řešila situace, že se Matematika+ psát nebude? Jaké jsou pak možnosti pro studenty, kteří se namísto TSP rozhodli pro Matematiku+?
26 March at 08:03new
Dobrý den, pokud by taková situace skutečně nastala, obraťte se na kontaktní e-mail pro uchazeče o studium: prihlaska@muni.cz.
Amálie Holoubková
21 March at 15:21new
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli se vzhledem k posunutí TSP budou měnit i požadavky na prominutí přijímacích zkoušek, a to konkrétně v Matematice+. Kvůli
momentální situaci se totiž didaktický test z Matematiky+ bude psát dříve než přijímačky, a jestli je tedy možné si zažádat o prominutí a v případě neúspěchu si pak napsat i TSP v červnu.
Děkuji za odpověď.
22 March at 15:21new
Dobrý den, v této věci se nic nemění - tedy je třeba si zvolit buď TSP nebo Matematiku+. Nelze zkombinovat obojí.
Miriam Šuranová
17 March at 22:28new
DObrý deň, chcela by som sa opýtať či sa zvažuje posunutie prijímacich skúšok na základe aktuálnej situácie? Hlásim sa na Prírodovedecku fakultu a na Lekársku fakultu, ktorej prijímacie skúšky sa konajú v júni ale hrozí, že maturita sa bude odkladať taktiež na jún. Je možné na základe takejto udalosti požiadať o iný termín prijímacej skúšky, ak by sa to nepreložilo?
Ďakujem.
18 March at 09:17new

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Zatím není známo, jak dlouhou účinnost budou mít mimořádná opatření Vlády ČR. Neumíme v současné době jednoznačně říci, jak se veškerá omezení projeví na přijímacím řízení. Zodpovědně zvažujeme všechny možnosti a uchazeče o studium budeme včas informovat.

Masarykova univerzita situaci týkající se šíření koronaviru monitoruje, řídí se doporučeními příslušných orgánů a z preventivních důvodů již přijala řadu opatření, o kterých podrobně informuje zde: https://www.muni.cz/koronavirus.
O dalších opatřeních bude univerzita rozhodovat na základě doporučení a nařízení příslušných orgánů, doporučujeme sledovat aktuality na výše uvedeném odkazu.
Beatrix Mária Bukovinská
11 March at 21:30new
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, kam a kedy mi budú zaslané nejaké podrobnejšie informácie o konaní TSP na Slovensku? V prihláške som si zvolila ako preferované miesto Košice, ale uviedla som aj iné mestá, ak by to v Košiciach kvôli veľkému množstvu uchádzačov nebolo možné. Mám očakávať, že mi konkrétne informácie o presnom mieste a čase konania TSP budú zaslané e-mailom, alebo mám kontrolovať tento portál? Prihlášku som si podávala na právnickú fakultu. Za odpoveď vopred ďakujem.
12 March at 09:55new
Dobrý den, informace Vám budou vloženy do Vaší e-přihlášky.
Petra Balcárková
09 March at 16:11new
Dobrý den,
chtěla jsem se Vás zeptat na podrobnosti ohledně formuláře pro vyplnění od zaměstnavatele. Nyní pracuji v nemocnici od 1.11.2019. Pročetla jsem si Váš formulář a je v něm napsáno, že musíme mít odpracovaná určitá leta v oboru intenzivní péče. Praxi v tomto oboru jsem na VŠ měla. Dohromady mi ale 2 roky nesedí. Jak mám postupovat. Děkuji
12 March at 08:54new
Dobrý den, s tímto dotazem se prosím obraťte přímo na studijní oddělení Lékařské fakulty.
Jakub Aipldauer
26 February at 17:44new
Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda mohu zažádat o prominutí přijímacích zkoušek skrze Matematiku+ a zároveň jít na TSP, jelikož se TSP konají před Matematikou+ a nerad bych se spoléhal pouze na ni.
Děkuji.

29 February at 11:10new
Dobrý den, musíte si vybrat. Pokud byste u Matematiky+ neuspěl, nebyl byste přijat.
Eliška Zimková
21 January at 19:30new
Dobrý den, ráda bych si podala přihlášku na fyzioterapii na lékařské fakultě i na dentální hygienu, bohužel data termínu jsou stejná. Chci se zeptat, jestli se můžu účastnit obou přijímacích řízení, když je to ve stejný den. Předem děkuji za odpověď.
23 January at 21:54new
Dobrý den, přijímací zkoušku z předepsaných oborových testů budete vykonávat pouze jednou a výsledek se Vám započítá pro oba obory. Jedná se o obory v bakalářském typu studia, kde to takto funguje.
Můžete si proto podat bez obav přihlášky na oba uvedené obory.
Veronika Dočekalová
2/12/2019 22:37new
Dobrý den,
mám už podanou přihlášku na obor Bezpečnostní a strategická studia, ale nedávno jsem zjistila, že jako úspěšná řešitelka SOČ v oboru 16. Historie, můžu zaslat žádost spolu s ověřenou kopií diplomu. Jak by tedy ta žádost měla vypadat, aby mi ji fakulta uznala?
6/12/2019 15:10new

Dobrý den,

pro podání žádosti o prominutí přijímací zkoušky na FSS musíte v e-přihlášce v sekci (2) Studium, zkoušky a dokumenty zakliknout políčko "žádost o prominutí přijímacích zkoušek". Zároveň do příloh nahrajte dokumenty, které potvrzují, že splňujete kritérium prominutí - v případě SOČ scan úředně ověřené kopie diplomu nebo scan kopie diplomu s razítkem a podpisem Vaší střední školy.
Kristína Kupková
29 January at 23:07new

Dobrý deň,

mám záujem o štúdium na lekárkej fakulte a nedávno som sa prostredníctvom vášho e-mailu dozvedela, že keďže spĺňam všetky štyri podmienky na prijatie bez prijímačiek, budem prijatá i keď pochádzam zo SR. Preto by ma zaujímalo, či treba v dokumente so žiadosťou prepísať podmienku " Jsem ve školním roce 2019/2020 studentem/studentkou posledního maturitního ročníku střední školy na území České republiky." na ".. území Slovenské republiky." ?
09 February at 10:17new
Dobrý den, obraťte se prosím s tímto dotazem přímo na studijní oddělení Lékařské fakulty. Mail: pankova@med.muni.cz