8. 11. 2010 16:17nové
Dotazy specifické pro přírodovědeckou fakultu.
9. 6. 2016 08:34nové
Fotografování v případě zápisu v zastoupení

Hezký den,

jedna reakce na oba dotazy :)

Focení můžete absolvovat kdykoliv jindy, a to v úředních hodinách ÚVT -> http://www.ics.muni.cz/cs/katalog-sluzeb/zakladni-informace/fotografovani-osob-a-prukazy
Nebo se můžete dostavit k focení během zápisu jiné fakulty - harmonogram viz odkaz vpravo na webu.
Pozor ale na místo focení - nekdy se fotí na fakultě, někdy v univerzitním kině Scala, někdy zase přímo na ÚVT (je to tam vždy specifikováno).

Než se odfotíte, není možné vám vystavit ISIC kartu. S ohledem na Vaše obory a pohyby po Kampusu vám proto doporučuji nenechávat to na pozdní září :)
Odfotit se můžete i před svým faktickým zápisem, třeba nyní.
Sabina Bakošová
8. 6. 2016 11:13nové
Dvojobor mezifakultně
Dobrý den,jsem přijata na přírodovědeckou fakultu na dvojobor matematika se zaměřením na vzdělávání a český jazyk a literatura na filosofické fakultě. Chci se zeptat, co bude mým hlavním předmětem, z kterého budu psát případnou bakalářskou práci. Jestli si ho zvolím sama nebo to je automaticky matematika? Děkuji
9. 6. 2016 08:52nové

Dobrý den,

obor pro Bc. práci si volíte sama.
Ani jeden z oborů není "hlavní" nebo "vedlejší".
Vilém Spálovský
15. 6. 2016 22:28nové
Přijímací zkouška - výsledky
Dobrý den, včera (14.6.) jsem psal přijímací zkoušku na obor Kartografie a geoinformatika a obor Fyzická geografie. Bylo nám řečeno, že výsledky budou zveřejněny do večera, ovšem ať hledám jak hledám, tak se nikde nemůžu těchto výsledků dohledat. Nemůžete mi prosím poradit kde tyto výsledky nalézt?
Děkuji
16. 6. 2016 07:50nové

Dobrý den,

určitě Vám říkali termín 14. 6.?
Výsledky budou teprve po zasedání přijímací komise, a ta je o měsíc - mezi 11. a 15. 7.
Viz web PřF http://www.sci.muni.cz/cz/PriMgr/Prihlaska-terminy
Vilém Spálovský
20. 6. 2016 16:57nové
No bylo nám řečeno, že písemky se budou opravovat ještě ten den a výsledky budou zveřejněny (těch písemek, ne rozohdnutí o přijetí). Někteří to měli zároveň jako státnicovou zkoušku a nemyslím si, že by se dozveděli výsledek až toho 14.
20. 6. 2016 17:02nové
A nebyla to informace primárně určená právě pouze státnicujícím studentům?
Jiné datum, než to uvedené v předešlém příspěvku, totiž fakulta nezveřejnila.
Robert Zunt
20. 6. 2016 10:29nové
Ověření plné moci

Dobrý den,
je potřeba notářsky ověřit plnou moc k zastupování u zápisu do studia?

Děkuji za odpověď.
20. 6. 2016 10:40nové

Dobrý den,

není to nutné.
Viz info z webu PřF :
"K zápisu do studia je možné zmocnit jinou osobu písemnou plnou mocí opatřenou podpisem zmocnitele. Podpis není nutné ověřovat notářsky."
http://www.sci.muni.cz/cz/PriBc/Zapis-ke-studiu
Johana Kopčilová
8. 7. 2016 18:03nové
Doklad o očkování k zápisu

Dobrý den,
v pozvánce k zápisu je napsáno, že mám u zápisu na obor Lékařská genetika a molekulární diagnostika odevzdat doklad o očkování proti hepaditidě B. Stačí pouze předložit Očkovací průkaz, popřípadě odevzdat okopírovanou stránku z průkazu? Jiné potvrzení si do té doby už asi nestihnu zařídit. Pokud vyžadujete jiné potvrzení, mohla bych ho dodat později?

Děkuji.
8. 7. 2016 21:20nové

Dobrý den,

uvedené konzultujte přímo se studijním oddělením PřF (mailem/telefonicky).
Eliška Černá
15. 7. 2016 10:03nové
Zápis a instruktáž k IS
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak zhruba dlouho trvá zápis ke studiu. Ten mi začíná v 10:30, ale ve 12:00 již začíná instruktáž k IS a nevím, zda mám šanci ji stihnout.
15. 7. 2016 11:32nové

Dobrý den,

stihnete to.
IS ve 12 je primárně pro ranní zápisy (2 termíny), IS ráno je pro polední zápisy.
Kdyžtak se můžete jít před 10:30 vyfotit do Scaly, abyste pak zbytečně nečekala a neztrácela čas :)