8. 11. 2010 16:23nové
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Lucie Novotná
20. 6. 2016 14:28nové
Druhé kolo přijímacího řízení
Dobře, děkuji za odpověď
Michal Bělík
21. 7. 2016 17:32nové
Zápis
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na možnost náhradního zápisu (''v září 2016'') ke studiu v kombinovaném navazujícím programu speciální pedagogika, obor speciální andragogika. Termín zápisu (den určení pro převzetí rozhodnutí) mám stanoven na zítra, tj. 22.7.2016, avšak dnes, pouhý den před zápisem jsem zjistil, že se zápisu pravděpodobně nebudu moct zúčastnit a ani nebudu moct nikoho zplnomocnit. Chtěl jsme se tedy touto cestou zeptat, zda je možné se ke studiu zapsat jindy v náhradním termínu, pakliže ano, jakým způsobem se mám z původního - zítřejšího zápisu omluvit a v jakém termínu proběhne termín náhradní.
Předem děkuji za odpověď
21. 7. 2016 18:33nové

Dobrý den,

toto musíte řešit přímo se studijním oddělením PdF, a to co nejdřív -> http://www.ped.muni.cz/studium/studijni-oddeleni
Barbora Kučerová
26. 7. 2016 15:48nové
Pedagogické asistenství - dvouobor - jednoobor
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možné změnit obor Pedagogické asistenství anglického jazyka a Pedagogické asistenství zeměpisu pouze na jednoobor?
Tedy zrušit zeměpis a nechat si pouze anglický jazyk?
Díky
Barbora Kučerová
26. 7. 2016 20:25nové

Dobrý den,

nelze.
PA jsou výhradně dvouoborové, je nutné mít dva obory.
Barbora Kučerová
26. 7. 2016 21:49nové
Dobře, děkuji za odpověď.
Pavlína Chovancová
9. 9. 2016 11:07nové
CŽV Lektorství NJ
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je letos možnost studia oboru Lektorství NJ - kombinovaná forma formou CŽV ? Děkuji Pavlína