26. 10. 2008 21:41nové
Administrativa (doklady, platby atd.)
Tereza Mátlová
10. 5. 2016 09:09nové
Zápis ke studiu
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat do kdy se musím dostavit k zápisu (PřF). Viděla jsem nějaké datum 3.6. jako ,,Termín vydání rozhodnutí" na stránkách, ale nejsem si jistá jestli to je už zápis. Pokud je to už toto datum a mám další přijímací zkoušky ještě po té, jak by to bylo s popřípadnou změnou?
Děkuji za odpověď
10. 5. 2016 09:14nové

Dobrý den,

zápis ke studiu na PřF bude v termínu 18.-21. 7. 2016
Hana Lokosová
13. 5. 2016 17:50nové
> Dobrý den,
> pokud se nemohu zúčastnit zápisu (pobyt v zahraničí), je jediná možnost zmocněnec nebo se lze zapsat po předchozí omluvě i v jiném termínu?
Děkuji
13. 5. 2016 17:59nové

Dobrý den,

je možné udělit plnou moc třetí osobě, je to poměrně běžné.
Náhradní termín je až v září, doporučuju využít raději to zmocnění.
Hana Lokosová
13. 5. 2016 18:56nové

> Dobrý den,
> je možné udělit plnou moc třetí osobě, je to poměrně běžné. Náhradní
> termín je až v září, doporučuju využít raději to zmocnění.

Z jakého důvodu doporučujete neponechávat zápis až na září? Jsem na kombinovaném studiu, status studenta tedy nepotřebuji už od června. Může mne zápis v září v něčem zásadně omezit v souvislosti se školou (přihlašování předmětů apod.)? Děkuji za odpověď
13. 5. 2016 19:05nové

Pokud nepotřebujete být studentem a jedná se o kombi na ESF, tak Vám termín může být "jedno", to máte pravdu :)

Výuka v kombi studiu je formou přednášek (tyto nejsou kapacitně omezené), takže mě žádné omezení nenapadá.
Hana Lokosová
13. 5. 2016 19:53nové
Velice děkuji za upřesnění:)
Lucie Šiborová
30. 6. 2016 09:38nové
Mělo by to být v pohodě i na PedF? Už jsem o zápis v září zažádala, tak snad jsem si to nazavařila. ;)Díky za názor.
Lucie Šiborová
30. 6. 2016 11:11nové

http://is.muni.cz/predmet/?kod=SP7BK_ZZDN
http://is.muni.cz/predmet/?kod=SP4BK_SOSP

Já jsem si právě všimla, že některé předměty jsou vedeny jako seminář, tak proto jsem se radši ptala. Místo bude asi na všechny podle toho, co jste psala.

Mějte se pěkně a díky za trpělivost. :)
30. 6. 2016 11:26nové
Je to sice formálně vedeno jako seminář, alm kapacita je nastavena tak, abyste se vešli všichni (dokonce byla z poloviny prázdná loni - první předmět), a má to právě jeden termín výuky, takže nejste nijak "škodná" na tom, že se v červenci vše zaplní a na vás nezbyde místo :)
Druhý předmět je také formálně veden jako seminář, a je to to samé, jako výše popsaný případ (a není dokonce vůbec kapacitně omezen).
Petr Střálka
15. 5. 2016 00:22nové

Dobrý den,

v souboru Zapis_prezencni_bakalarske_studium_2016_2017.docx je uvedeno, že v den zápisu probíhá fotografování studenta, které je povinné a není možné použít vlastní fotografii. Jak se řeší tato situace, pokud je zápis proveden skrze zmocněnce?
Děkuji :)
Barbara Krásenská
26. 5. 2016 10:06nové

Dobrý den,

budeme o zápisu ke studiu informováni skrze IS, nebo jiným způsobem? Je třeba nějak s fakultou interagovat, nebo si hlídat nějaké další datumy před samotným zápisem? Kdy bude probíhat zápis na Filozofickou fakultu na TIM? Děkuji za odpověď.
26. 5. 2016 11:21nové

Dobrý den,

bude vám doručena pozvánka k zápisu, klasickou poštou.
S ohledem na termín zápisu je fakulta bude rozesílat až během prvního týdne v červnu.

Harmonogram celého přijímacího řízení (termíny, data, zápisy...) naleznete na webu FF http://www.phil.muni.cz/wff/home/prijimaci/bakalarske/index_html
Také tam naleznte pokyny přijatým uchazečům v el. podobě.