26. 10. 2008 21:41nové
Administrativa (doklady, platby atd.)
30. 6. 2016 14:20nové
Pro bývalé studenty MUNI s účtem na IS-u

Dobrý den,

pokud jsem správně pochopil z iformací pro přijaté studenty, křeří již byli/jsou studenty/absolventy MUNI.
Nemusím nic dělat klidně až do září? Ještě jsem nebyl odevzdat zápisový list ani nic podobného na studíjním oddělení.
30. 6. 2016 17:08nové

Dobrý den,

do doby, než se formálně zapíšete (odevzdáte zápisový list a SO jej zaeviduje), nebude váma ktivováno studium v IS a nejste studentem.

Záleží proot, zda chcete být již přes léto studentem VŠ (chcete/potřebujete), zda si chcete již nyní registrovat předměty (záleží na harmonogramu fakulty) etc.

Jelikož jste studentem MU byl, znáte formální postupy a náležitosti. je tak na Vašem zvážení, kdy se zapíšete. S ohledem na fakt, že SO si bere na celý srpen (afaik) dovolenou, tak zápisové listy odevzdané v tom období zpracují teprve v září.
19. 7. 2016 11:46nové

Dobrý den,

ať zbytečně nezakládám nové vlákno zeptám se zde. Chápu tedy správně, že jako bývalý student nemusím znovu absolbovat focení a instruktáž do IS a stačí mi přijít jen na samotný zápis?
19. 7. 2016 13:01nové

Dobrý den,

pokud nechcete, nemusíte :)
Pokud byste se chtěl přefotit - můžete. Pokud si chcete vyslechnout přednášku k IS - také můžete. Ale není to podmínkou (to ani pro nové studenty).

Stačí přijít přímo na zápis.