Renata Slámová
28. 4. 2016 20:23nové
TSP na FF
Dobře, děkuji moc!
Irma Fojtíková
29. 4. 2016 18:30nové
TSP na FI
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zítra dělám TSP na fakultě informatiky, kde je učebna D2? A co si smím a nesmím vzít k testu? Nikde jsem tyto informace nenašla. Děkuji za odpověď.
29. 4. 2016 18:50nové

Dobrý den,

sebou můžete mít pouze lahev s nealko pitím (přiměřené velikosti) a hodinky na ruce.
Zadání a popisovač Vám vydá dozor.
Více viz FAQ a otázka č. 29 -> http://is.muni.cz/prihlaska/faq#x29

Učebna D2 je přes dvorek. Vejdete hlavním vchodem do foyer, projdete přímo na dvorek a tam jemně vlevo k učebně D2. Měla by být pověšena navigace, příp. se můžete zeptat na vrátnici/organizátorů.
Vendula Kadlecová
30. 4. 2016 21:23nové
Výsledky TSP 2016
Dobrý den,
chtěla jsem se jen zeptat, kdy budou dostupné výsledky letošních TSP v informačním systému? Ve zvacím dopise se píše, že by měly být uveřejněny nejpozději od 9. května, ale na dnešní zkoušce nám řekli, že až 19. Je možné, že jsem se přeslechla, ale zajímalo mě, jestli to třeba v dopise nebyl nějaký překlep a které datum je tedy to "správné".
Předem moc děkuji za odpověď.
Dominik Kozák
30. 4. 2016 22:37nové

Dobrý den,

nám u zkoušky říkali do 9. května :-)
Hana Karolová
1. 5. 2016 09:20nové
taky nám řekli u zkoušky že do 9. května. Ale v tom dopise je nějaký překlep. Logicky to nedává smysl,buď tam mělo být napsané,že výsledky budou nejpozději do 9.května nebo nejdříve od 9.května. Tak snad budou co nejdřív :)
Adam Harušínec
1. 5. 2016 11:53nové
Ono aj jedna aj druhá formulácia je logicky správna. Výsledky budú zverejnené najneskôr do 9.mája a prístupné najneskôr od 9.mája. Tzn že do 9.5 ich musia zverejniť a od toho dátumu budú k dispozícií. A toho 19. zrejme bude chyba, lebo napr. na Právnickej fakulte bude do 13.5. zasadať prijímacia komisia, ktorá už výsledky musí mať k dispozícií.
1. 5. 2016 12:38nové

Dobrý den,

termín 19. 5. určitě zaznít neměl, neváže se k němu žádná informace k TSP.

Výsledky TSP budou online nejpozději (najneskôr) 9. 5. 2016.
Jedná se pouze o výsledek TSP, percentil. Rozhodnutío přijetí bude známo teprve po zasedání přijímací komise příslušné fakulty (zde záleží na individuálním harmonogramu fakulty).
Markéta Koryčanová
6. 5. 2016 11:03nové
Dobrý den,
kde mohu najít výsledky tsp? nejsem si jistá, jestli už jsou pro uchazeče k dispozici, ale jediné, co jsem zatím našla, bylo rozhodnutí o přijetí či nepřijetí. Děkuji
6. 5. 2016 12:40nové

Dobrý den,

výsledek TSP (percentil), bude zveřejněn nejpozději do 9. 5. 2016 (máte to uvedeno i v pozvánce k TSP).
Kristína Šteflovičová
1. 5. 2016 16:53nové
Vysledok TSP
Dobry den,
Chcela by som sa opytat ze ci nam pride vysledok prijimacky aj postou, okrem toho ze bude k dispozicii v e-prihlaske.
V e-prihlaske bude napisany vysledny percentil a aj rozhodnutie o prijati/neprijati? Alebo to pribudne pozdejšie?
A este:dnes nam povedali ze do 19.5. bude vysledok prijimaciek, ale vraj ma byt uz 9.5., ktory termin je spravny?
Dakujem.
změněno 2. 5. 2016 08:41 nové

Dobrý deň,

výsledok TSP - percentil, bude známy do 9. 5. 2016, online v eprihláške (určite vám vraveli do 9. 5., na tom termíne som bola :)

Rozhodnutie o prijatí bude známe až po zasadnutí prijímacej komisie. Termíny sa líšia podľa fakulty, Vaša by mala zasadnúť už v druhej polovici mája.
Poštou Vám potom príde až finálne rozhodnutie o ne/prijatí.
Kristína Šteflovičová
2. 5. 2016 08:23nové
Dakujem velmi pekne :)
1. 5. 2016 17:13nové
Chybná otázka v TSP

Zdravím :) Chci se zeptat, kam mohu ohlásit, že jedna otázka pravděpodobně neměla správnou odpověď mezi možnostmi? Dala jsem ten přklad více lidem a nikdo to neměl jinak než já, tak si myslím, že to není jen můj pocit.

Předem děkuji za odpověď a přeji krásný den
Tereza Kunrtová
1. 5. 2016 20:18nové

Hezký den,

napište nám na prihlaska@muni.cz
Prosím, počkejte na zpřístupnění zadání v e-přihlášce (kvůli znění zadání). Objeví se současně s výsledkem TSP.
7. 5. 2016 13:32nové
Tak mám pocit, že chybně položená otázka nebo nejednoznačné odpovědi v letošních TSP nejsou zrovna výjimkou, možná by bylo dobré najít vzorek lidí, kteří testy vyzkouší, než se zadají "na ostro"
7. 5. 2016 19:03nové

Dobrý den,

testy, samozřejmě, prochází opakovanou odbornou oponenturou, ke každé jedné položce.

Pokud máte pocit, že některá otázka není správně rešená, můžete nám zaslat podnět na prihlaska@muni.cz
změněno 8. 5. 2016 21:10 nové
jestli ono to nebude tak, že neúspěšní řešitelé svádí vinu na nejednoznačnost
;)
11. 5. 2016 11:46nové
Jestli tím narážíte na mě, mám percentil 96,9. I tak jsem od sebe čekala víc.... Pravdou ovšem zůstává, že mám konkrétní zkušenost s otázkou, která měla tři správné odpovědi. Proto byste si mohl tento komentář odpustit a uznat, že chyba mohla zůstat i po korektuře.
Mým cílem opravdu nebylo někoho se dotknout nebo na někoho útočit, jen jsem myslela, že tato diskuse je volná a je možnost se vyjádřit k čemukoliv okolo TSP.
1. 5. 2016 22:51nové
Já mám zase pocit, že jsme měli u jedné otázky tři správné odpovědi :D
Veronika Tocháčková
2. 5. 2016 11:42nové
Taky jsi to měla u nějaký otázky z Analytiky?:D já totiž měla taky ten pocit :D :D
2. 5. 2016 14:25nové
Varianta 02 příklad 33 :D
Veronika Tocháčková
2. 5. 2016 19:24nové
Nevím číslo, ale varianta by souhlasila :D to s tim jak lžou a nelzou a na jakým jsou ostrově?
2. 5. 2016 20:36nové
Přesně!!! Sedí různé pohlaví, že A je muž a že jsou na Yo.
Veronika Tocháčková
změněno 2. 5. 2016 21:32 nové
Jo! Ja se nad tim hrozně zasekla , pořád si to opakovala a vždycky jsem došla k temhle 3 odpovědím... Tak nejsem sama faaajn :D
Simona Ráblová
4. 5. 2016 14:28nové
Měla jsem ten samý problém, akorát v jinačí variantě TSP.
Markéta Hrašová
4. 5. 2016 16:43nové
Taky sem měla ten pocit ve variantě 11 .
Kristína Šteflovičová
4. 5. 2016 21:40nové
Varianta 7 tiez ta otazka s tymi ostrovami - vychadzali mi 2 spravne odpovede. Podobne bolo aj v minulorocnych testoch, lenze tam sa to dalo nejako vylucit, tu nie.
Barbora Vondrášková
4. 5. 2016 23:28nové
Také jsem s touhle otázkou (Varianta 02) zápasila a už ani nevím, jestli jsem nakonec některou z těch možností zvolila. Asi se ještě budu divit, až budou výsledky...
Veronika Jiráčková
6. 5. 2016 14:01nové
Též jsem ve variantě 7 měla stejný problém. :)
Veronika Humlíčková
1. 5. 2016 19:16nové
Správné odpovědi TSP

Dobrý den, chci se zeptat, kdy budou na zveřejněny správné odpovědi pro dané verze TSP.

Předem děkuji za odpověď.
1. 5. 2016 20:19nové

Dobrý den,

budou zveřejněny spolu s výsledkem TSP - percentilem, do 9. 5. 2016.
Lenka Nováková
3. 5. 2016 19:32nové
Potřebný percentil
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda se dá zobrazit nějaký přehled kolik je potřeba percentil k jednotlivým oborům v letošním přijímacím řízení. Nikde jsem to bohužel nenašla. Děkuji
3. 5. 2016 21:23nové

Dobrý den,

nic takového neexistuje a z povahy věci (co to je percentil, jak se stanovuje a jak se dle něj přijímá...) to ani není možné - určit předem, jaký percentil je potřebný.

Pokud fakulta chce mít zapsáno na oboru XY 100 prváků, tak předem nemá jak vědět, jaký výsldek dosáhne 100. zájemce o obor XY v TSP.

Všechno se ukáže až po přijímací zkoušce, když jsou dostupné výsledky a fakulty si sestaví pořadníky dle výsledků v přijímačkách.
Eliška Nováková
4. 5. 2016 14:56nové
Výpočet percentilu
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se náš percentil z TSP počítá ze všech testů nebo jen z těch, které jsou stejné varianty, jako je ta naše? Děkuji za odpověď :)