8. 11. 2010 15:53nové
Dotazy specifické pro lékařskou fakultu.
26. 6. 2017 16:47nové
Počet bodů posledního přijatého uchazeče v letech 2012-17

Dobry den,

Na strankach fakulty jsem nasla soubor, kde je uveden bodovy zisk posledniho prijateho uchazece ve vyse uvedenych letech z kazdeho oboru. Rada bych se zeptala, zda je tenhle pocet bodu uveden z "radneho" terminu, nebo se nasledne upravuje po dobrani studentu a pocet bodu se tak snizi. Jsem 23.v poradi na studium Dentalni hygienistka a zajimalo by mne, zda je realne, ze se na dobrani studentu do tohoto oboru dostane ci nikoli.

Dekuji Vam za Vasi odpověď a preji krasny den!
26. 6. 2017 17:18nové

Dobrý den,

data, která jsou uvedená na https://is.muni.cz/do/rect/metodika/stud/prijriz/zpravy/podminky zahrnují stav po ukončení přijímacího řízení - na podzim, tzn. už po dobírání.

Obávám se, že 23. je už dosti "daleké" umístění. S ohledem na celkový počet přijatých.
26. 6. 2017 17:33nové

Dobry den,

Dekuji za odpoved. Tim 23.umistenim jsem mela na mysli, ze jsem prvni pod carou - 22 osob bylo prijato. Myslite, ze i presto je nerealne dobrani studentu? Dekuji!
26. 6. 2017 19:00nové

Ah, tak to se omlouvám, špatně pochopeno :)

U DeHy je ta situace značně proměnlivá. Jsou ročníky, kdy se zapíšou v podstatě všichni přijatí, jsou ročníky, kdy se dobírá.
28. 6. 2017 14:22nové

Dobrý den,

mám v podstatě naprosto identickou otázku, akorát pro obor Porodní Asistentka. Jsem 38. (1. pod čarou). Ráda bych se zeptala, zda se u tohoto oboru v minulosti pořadí alespoň o to jedno místo posouvalo nebo zda je to velice nepravděpodobné?

Děkuji za odpověď

Anna Šmiřáková
28. 6. 2017 15:10nové

Dobrý den,

u Bc. se obecně moc neposouvá :/ konkrétně PA si nepamatuji, bohužel.