8. 11. 2010 16:23nové
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Tereza Velenová
25. 5. 2017 17:10nové
nepřijat(a) pro neprospěch u přijímací zkoušky
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli mohu být ještě přijata když jsem v pořadí 3. ale brali jste na Pdf pouze 2? A pokud se mi píše v přihlášce nepřijat(a) pro neprospěch u přijímací zkoušky jestli i tak mohu být přijata pokud bude málo studentů ?
Děkuji
25. 5. 2017 17:15nové

Dobrý den,

pokud jste neprospěla u přijímací zkoušky (podmínka PdF je mít percentil alepsoň 20, pro úspěch v přijímacím řízení), tak nemůžete být přiajta, mrzí mě to.
Eva Huláková
změněno 25. 5. 2017 17:28 nové
Dobrý den, chápu to tedy tak, že pokud jsem měla percentil 19,57 pak mě tedy nepřijmete ani v případě, že nějaký uchazeč odřekne studium? Přijímali jste 25 uchazečů a já jsem 26. Děkuji
25. 5. 2017 18:31nové

ani kdyby odřekli úplně všichni

nejde o počet lidí, ale o neprospěch = pořadí hraje roli jen u těch, kteří uspějí
Adéla Hronová
25. 5. 2017 17:30nové
nepřijat(a) pro nedostatek míst
Dobrý den,chci se zeptat, byla jsem 85, brali jste 69, persentil jsem měla 33,4 , má cenu se odvolat? Děkuji za odpověď
26. 5. 2017 07:58nové

Dobrý den,

detailní informace o odvolání naleznete na http://bit.ly/odvolaniMU

Prosím, prostudujte si pokyny tam uvedené.

Obecně, pokud nemáte relevantní důvod zpochybňující průběh přijímacího řízení, nebo nepoukážete na nějakou skutečnost, která by byla v rozporu se zákonem, nemá podání této žádosti význam. Bude zamítnuta jako nedůvodná.

Uvolněná místa po uchazečích, kteří odřekli přijetí, jsou obsazována dalšími uchazeči dle pořadí dosaženého u přijímací zkoušky bez ohledu na to, zda uchazeč podal odvolání proti rozhodnutí děkana či nikoliv. Děkan fakulty však nemá povinnost uvolněná místa dodatečně obsadit dalšími uchazeči.