26. 10. 2008 21:41nové
Administrativa (doklady, platby atd.)
Michal Hrouda
13. 12. 2016 20:51nové
Změna osobních údajů

Dobrý den,
mám účet v ISu z minulého roku, nicméně potřebuji změnit osobní údaje, na což IS nereaguje ani po několika pokusech.

Co s tím?

Děkuji,

Michal Hrouda
16. 12. 2016 15:54nové

Dobrý den,

v IS nevidím žádnou žádost o změnu údajů.
Potvrzování změn spadá do kompetence Vaší fakulty - prosím, napište si na studijní své referentce (pod kterou byste spadal).
Ivona Lužáková
9. 2. 2017 21:54nové
Lekárske potvrdenie
Dobrý večer,
chcela by som sa spýtať či je potrebné predložiť (poslať) potvrdenie o spôsobilosti od lekára.
Ďakujem
10. 2. 2017 13:17nové

Dobrý deň,

nie, potvrdenie od lekára neposielajte.
Monika Gregoríková
9. 2. 2017 22:48nové
Platba

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať - pokiaľ si podávam prihlášku na viacej štúdijných oborov, ale všetky sú na jednej fakulte, platím poplatok za prihlášku na každý odbor, alebo iba poplatok za prihlášku na fakultu?

Ďakujem, Monika
10. 2. 2017 13:18nové

Dobrý deň,

u nás sa podáva prihláška samostatne na každý jeden odbor, o ktorý máte záujem.
Poplatok sa platí za podanú prihlášku.
Tzn. koľko prihlášok, toľko poplatkov.
Daniela Anna Kallabová
změněno 16. 2. 2017 15:14 nové
Ověření vysvědčení
Dobrý den,
pokud mám kopie vysvědčení ověřené poštou, je třeba, aby je ověřil i zástupce školy? Děkuji za odpověď.
16. 2. 2017 20:00nové

Dobrý den,

ověření Czechpointem stačí, je to v pořádku.
Irena Kuckirová
19. 2. 2017 22:44nové
Poplatek
Dobrý den,
mám založenou přihlášku dle přihlášky z minulého roku (stejný obor). Údaje mám uložené, vše v pořádku, ale nevidím kde/kam mám zaplatit poplatek.

Děkuji.
Irena Kuckirová
20. 2. 2017 08:36nové

Dobrý den,

zdá se, že jste problém vyřešila, přihláška je od včera řádně zaplacená.
Zuzana Bednaříková
20. 2. 2017 11:18nové
Platba přihlášky
Dobrý den, založila jsem si 2 přihlášky, ale nevím na jaký účet poplatek zaplatit.
Děkuji
20. 2. 2017 11:37nové

Dobrý den,

přihlášky, obě, musíte podat (odkaz uprostřed přihlášky).

Poté si můžete platbu přihlášek objednat.

V e-přihlášce klikněte na "Zaplatit přihlášky". Na výběr máte možnost platby platební kartou nebo bankovním převodem. Po dokončení objednávky platby prostřednictvím bankovního převodu Vám budou poskytnuty všechny informace potřebné pro její vykonání, včetně částky, čísla účtu a Vašeho individuálního variabilního symbolu, který musíte při platbě uvést.
Zuzana Bednaříková
20. 2. 2017 12:14nové
Bohužel, nikde podání přihlášky nevidím...
Zuzana Bednaříková
20. 2. 2017 12:16nové

U obou přihlášek mám napsáno:
Přihláška není dosud úplná – nelze ji podat, ani zaplatit. Prohlédněte si celou tuto stránku a doplňte údaje označené červeným křížkem nebo červenou barvou.

ale nikde nemám žádné údaje označny červeným křížkěm ani barvou...
20. 2. 2017 13:12nové
Zdá se, že jste to již mezičasem vyřešila. Obě přihlášky jsou řádně zaplacené od 12:49.
Adam Nádvorník
22. 2. 2017 20:46nové
Dobrý den,
přihlášku už mám podanou, ale nezaplatil jsem ji hned po podání pomocí odkazu, který mi stránka nabídla. Rád bych přihlášku zaplatil teď, ale už bohužel nemůžu odkaz na platbu najít.
Děkuji
22. 2. 2017 21:41nové

Dobrý den,

dle info z e-přihlášky jste ji již uhradil. Takže je všechno v pořádku :)
Veronika Novotná
21. 2. 2017 11:18nové
Přijetí bez přijímací zkoušky
Dobrý den, minulý týden jsem na studijní oddělení posílala žádost o přijetí bez přijímací zkoušky spolu s kopiemi vysvědčení ověřenými zástupcem školy. Ve své e-přihlášce mám u žádosti o prominutí zkoušky napsáno "potvrzeno", ale nevzpomínám si, jestli to tam bylo napsáno již po označení možnosti prominutí zkoušky v e-přihlášce nebo až později. Chtěla bych se proto zeptat, jestli to znamená, že má žádost a kopie vysvědčení byly opravdu v pořádku a přiřazeny k mé e-přihlášce. Předem děkuji.
21. 2. 2017 15:15nové

Dobrý den,

všechno je v pořádku, vaše žádost dorazila a je zaevidována :)
Natálie Frýzová
22. 2. 2017 17:04nové
Dobrý den, chtěla bych podat přihlášku o přijetí bez přijímací zkoušky, u instrukcí pro její podání je napsáno, že v e-přihlášce musí takovýto uchazeč označit žádost o prominutí přijímací zkoušky. Tuto možnost tu ale bohužel nemohu najít. Předem děkuji
22. 2. 2017 19:49nové

Dobrý den,

je to uvedeno opravdu přímo v e-přihlášce, viz přiložený obrázek - sekce přijímací zkouška.

Kateřina Neumannová
28. 2. 2017 11:06nové
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, kdy se dozvím, zda moje žádost o prominutí přijímací zkoušky byla zamítnuta popřípadě přijata? Popřípadě kde.
Předem děkuji za odpověď.
28. 2. 2017 11:11nové

Dobrý den,

bohužel, vy to nevidíte.
Vaše žádost ale byla přijata, všechno je v pořádku.
Markéta Mičková
21. 2. 2017 16:00nové
Chybné zaplacení přihlášky

Dobrý den,

nedopatřením jsem zaplatila jednu přihlášku dvakrát (2x400Kč). Dala by se tato
situace nějak řešit?
A u přihlášky mám napsáno, že doposud nebyla zaplacena, ale úhrada poplatku je
již objednána. Je to tak v pořádku?

Děkuji
21. 2. 2017 16:31nové

Dobrý den,

přijetí a zaevidování poplatku trvá 2-3 pracovní dny, prosím proto o strpení. Přeplatek vám vrátíme, prosím napište mi na prihlaska@muni.cz a přiložte doklad o zaplacení (stačí printscreen z IB).
Adéla Košáková
22. 2. 2017 18:02nové
další papíry
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zde máme posílat nějaké další dokumenty k Vám na fakultu? Nenašla jsem žádné informace.
Děkuji
22. 2. 2017 19:50nové

Dobrý den,

ne, nic nám poštou neposíláte.
Stačí podaná a zaplacená e-přihláška.
Daniel Kluka
26. 2. 2017 21:42nové
Certifikáty, diplomy

Dobrý večer,
prosím Vás, chcel by som sa Vás spýtať ohľadom diplomov a certifikátov. Je potrebné aby som ich zaslal, ak nejaké mám? Kam by som ich mohol zaslať?

Ďakujem, Kluka
26. 2. 2017 21:52nové

Dobrý deň,

ak neplánujete žiadať o odpustenie prijímacej skúšky (podmienky viď žiadosť na https://www.fi.muni.cz/admission/bachelor/index.xhtml.cs) tak nič neposielate.
Behrang Tavakoli
3. 3. 2017 08:19nové
Dear Sir/Madam
This is Behrang Tavakoli, I applied for PhD Management and I ordered application fee has not confirmed yet please tell me what is my application status?
Before that I appreciate for your kind help,
I look forward hearing from you as soon as possible,
Please reply to my request based on my application through my email address : behrangtavakkoli@yahoo.com
tel: 00989112285462
By the way, I know the English as my second language.
Yours Sincerely,
Behrang Tavakoli
Eduard Kotásek
27. 2. 2017 19:24nové
Platba

Dobrý den,

Založil jsem si u Vás 3 přihlášky (dvě 24.2 a jednu 26.2). Přihlášky jsem zaplatil, ale v sekci „Moje přihlášky“ se mi stále ukazuje, že přihláška dosud nebyla zaplacena. Chtěl bych se zeptat, zda musím jen počkat? Pokud ne, tak co s tím?
Děkuji za odpověď.
28. 2. 2017 11:08nové

Dobrý den,

přijetí a zaevidování platby trvá 2-3 pracovní dny.
Podmínkou je odeslání platby do 28. 2. 2017 - to jste splnil. Prosím proto o strpení.
Magdaléna Hruškovská
28. 2. 2017 17:58nové

Dobrý den,

pokud správně chápu, když jsem si přihlášku podala (i zaplatila) 27. 2., ale ještě není zaevidovaná jako zaplacená, tak nemusím mít strach, že jsem to nestihla? Stačí datum splatnosti 27. 2.?

Děkuji za vaši odpověď.
28. 2. 2017 18:11nové

Dobrý den,

přesne tak. Vaše přihláška bude akceptovaná.
Barbora Zahradníčková
5. 3. 2017 22:29nové
Prominutí příjmací zkoušky
Dobrý den,
chtěla bych se hlásit na obor "Finanční a pojistná matematika" na základě prospěchu na střední škole. Teď však trochu tápu v oblasti dokumentů, které je nutné poslat na studijní oddělení, aby bylo prominutí možné. Vím, že je nutná průvodka, žádost o prominutí, ale nějak jsem nepřišla na to, do kterého dokumentu mám vypsat své známky z profilových předmětů. Nebo jsem to špatně pochopila a je nutné poslat kopie vysvědčení?
Předem díky za odpověď!