Lukáš Ladiš
last modified 10/11/2016 13:17 new
Potvrdenie kontaktného e-mailu
Prišiel mi e-mail na potvrdenie kontaktnej adresy. Pri stlačení linku mi píše, že už bol potvrdený, ale na prihláške stále píše červeným, že stále nebol potvrdený. Je to rovnaké aj pri ďalšom zaslaní e-mailu s novým linkom. Nepomáha ani zrušenie prihlášky a založenie novej. Nemôžem kvôli tomu podať prihlášku, ani prejsť na zaplatenie prihlášky.
10/11/2016 15:23new

Dobrý deň,

prosím, napíšte nám na prihlaska@muni.cz a pripíšte číslo relevantnej prihlášky (našla som ich viacero, všetky aktívne, ani jedna nie je zrušená).
182.179.150.*
13/11/2016 10:04new
HASSAN MANSOOR NEED REQUIRED ADDMISSION FOR BACHELOR IN BUSINESS MANAGEMENT

Dear Sir/Madam,

Hope you fine i would like to take admission in bachelor in business management
for February intake kindly guide me the procedure. and how to pay admission fee.

looking forward from you .

Hassan Mansoor
13/11/2016 17:57new

Vážený pane Mansoor,

máte podanou přihlášku ke studijnímu programu v českém jazyce.
Ekonomicko-správní fakulta nabízí programy pouze v českém jazyce.
Veškerá další komunikace bude proto probíhat v češtině.

Podmínky a detaily přijímacího řízení najdete na webstránce ESF -> http://www.econ.muni.cz/uchazeci-o-studium/
Renata Odehnalová
4/12/2016 11:01new
Prominutí přijímací zkoušky

Dobrý den,

chci požádat o prominutí přijímací zkoušky na základě prospěchu. Našla jsem, že si mám vytisknout průvodku a písemnou žádost a zaslat na studijní oddělení. Chci se zeptat, zda existuje nějaký formulář, kam má vyplňovat svoje známky, na základě kterých žádám o prominutí.

Děkuji za odpověď.
4/12/2016 14:50new

Dobrý den,

přímo v e-přihlášce je sekce "středoškolské vysvědčení", kde můžete vyplnit známky z profilových předmětů.
8/1/2017 18:15new

Dobrý den,

Chci požádat o prominutí přijímací zkoušky na základě výsledků dosažených v minulém studiu, ve kterém jsem bohužel nemohl pokračovat(přihlášku mám na stejný obor a rád bych pokračoval i ve stejném zaměření). Nenašel jsem ale zda je třeba výsledky dokládat či postačí UČO, dle kterého jde výsledky dohledat, a zda existuje předtištěný formulář, který třeba vyplnit, nebo postačí písemná žádost na studijní oddělení?

Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem,

Zdeněk Kubů
UČO 434914
8/1/2017 19:00new

Dobrý den,

mohu se zeptat, kde jste takovou možnost našel?
9/1/2017 09:38new

Dobrý den,

Našel jsem ji v brožurce pro tento akademický rok, kde v odstavci A pro tuto problematiku je psáno, že lze požádat o prominutí na základě dosažených kreditů v minulém studiu. V odstavci B je pak prominutí na základě reprezentace na úrovni MS.
11/1/2017 19:54new

Dobrý den,

pro jistotu, myslíte tento odstavec?

"Prominutí přijímací zkoušky:
a) Fakulta může upustit od konání přijímací zkoušky u uchazeče, který v celoživotním vzdělávání FSpS MU získal nejméně 45 kreditů v předešlém akademickém roce nebo nejméně 30 kreditů v předešlém semestru, a celkem dosáhl nejméně 60 kreditů, a to za absolvované studijní předměty FSpS odpovídající studijním předmětům studijního programu, do něhož podal přihlášku k přijímacímu řízení na Fakultě sportovních studií MU O prominutí přijímacích zkoušek musí uchazeč písemně požádat do 28. 2. 2017. "

Pokud ano, tak podmínka se, jak je psáno, týká pouze účastníků programu CŽV.
Vy jste studoval, v řádném studiu. Podmínku proto nesplňujete.
Kateřina Valášková
10/1/2017 18:40new
Dobrý den,
mohu se zeptat, kde ta sekce je? Nemůžu ji najít. Děkuji za odpověď!
11/1/2017 19:55new

Dobrý den,

sekce se objevuje pouze v přihlášce, která umožňuje odpuštění PZ na základě prospěchu.
Je tomu tak třeba u přihlášek na PřF. Vy se hlásíte ke studiu na jinou fakultu, která takovou možnost nenabízí.
Dana Procházková
8/2/2017 21:40new
Dobrý den, na jakou adresu mám formulář o prominutí přijímaček zaslat? A stačí Formulář a kopie vysvědčení?
9/2/2017 15:59new

Dobrý den,

adresa je uvedená přímo na formuláři - poslední řádek.
Stačí formulář (žádost) a požadovaná vysvědčení, viz http://www.med.muni.cz/index.php?id=1355
Tereza Pleskačová
11/12/2016 19:03new
Termín přijímaček
Zdravím, chci se zeptat letos to není tak že si vyberu kde to chci dělat a nebo kdy? me se to neukazuje nebo se to dělá až po příchodu penez?
Tereza Pleskačová
11/12/2016 19:04new
Peníze
dobry den na internetu je že na pdf stojí prihláška 450 ale po me chteli jen 400 je chyba u me nebudu mít problém?
Kristýna Dobšínská
19/12/2016 21:28new
Přijímací řízení

Dobrý den.
Hlásím se na FSS Environmentální studia do jarního semestru, ale stále nepřišel dopis s informacemi ohledně termínu přijímacích zkoušek. Nevím, zda se už rozesílaly a je problém pouze u mně.

Předem děkuji za odpověď,
Dobšínská Kristýna
197.220.169.*
1/1/2017 22:30new
Application in Masters degree for business management
i did not pursue my first degree i.e Bachelor degree in business management.i want to know whether i am eligible to apply.
2/1/2017 10:58new

Hi,

please, ask directly at admission@econ.muni.cz
92.96.9.*
14/1/2017 17:22new
EMAIL ACTIVATION
hello,I received the email but i cant activate it, i tried clicking on all links but with no result. Any feedback would be highly appreciated.

Thank you in advance,
Batol Alattar
14/1/2017 19:21new

Hi,

could you please forward the activation email you received to prihlaska@muni.cz?
Milan Šimo
18/1/2017 12:54new
Přihláška není dosud úplná

Dobrý den,

v "Moje přihlášky" mám pořád červenou kolonku "kontaktní e-mail přihlášky nebyl dosud potvrzen (změnit)".
Bohužel jsem žádný email neobdržel, přičemž v přihlášce mám uvedený správný email.

Dělám něco špatně, anebo ten email obdržím později?

Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Milan Šimo
18/1/2017 21:58new

Dobrý deň,

prosím, v tomto prípade napíšte priamo IS technikom, na istech@fi.muni.cz, a popíšte svoj problém.
Nicole Šafářová
23/1/2017 17:10new
Přihláška i poštou?

Dobrý den,

Chtěla jsem se zeptat, jestli je nutné poslat přihlášku na Vaší univerzitu i ve formě dopisu na adresu Masarykovy univerzity i s přiloženými kopiemi vysvědčení ze 4 ročníků střední školy.

Předem děkuji za odpověď,
Nicole
2/2/2017 09:51new

Dobrý den,

přihlášku podávate pouze elektronicky, online.
Pokud nechcete požádat o prominutí přijímací zkoušky (ve vašem případě to lze) tak vysvědčení, ani žádné jiné dokumenty, poštou nezasílejte.
Dana Procházková
8/2/2017 23:23new
Dotaz
Dobrý den, na jakou adresu mám formulář o prominutí přijímaček zaslat nebo lze zanést osobně na fakultu popř.kam? A stačí
Formulář a kopie vysvědčení? Může být místo vysvědčení výpis všech známek na jednom listě a potvrzené školou?
9/2/2017 16:00new

Dobrý den,

stačí se zeptat jednou, máte odpověď i v předešlém vlákně.

Adresa je uvedená přímo na formuláři - poslední řádek.
Stačí formulář (žádost) a požadovaná vysvědčení, viz
http://www.med.muni.cz/index.php?id=1355
Prosím, dodržujte pokyny tam uvedené.

V případě otázek se, prosím, obraťte přímo na fakultu.
Erika Lukáčová
28/1/2017 16:33new
Známky z vysvedčení a životopis

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať či je potrebné k e-prihláške zaslať aj známky z vysvedčení, poprípade aj životopis?
2/2/2017 09:53new

Dobrý deň,

e-prihláška plne stačí.
Neposielate nám poštou nič.
O prijatí rozhoduje len výsledok prijímacej skúšky (CV alebo vysvedčenia sú preto irelevantné).
Mahdi Ahmad Yousef Al Sayed Ahmad
1/2/2017 18:17new
Payment Confirmation Issue
Dear Staff,
Exactly 15 days ago I made an order (1000CZK) to submit my application and my order has not yet been confirmed.
Daniela Stloukalová
5/2/2017 16:45new
Změna trvalého bydliště

Dobrý den,
lze v době mezi podáním přihlášky a přijímací zkouškou změnit adresu trvalého bydliště (a s tím související číslo OP)?

Děkuji
6/2/2017 13:08new

Dobrý den,

určitě lze.
Doporučuju ale již nyní uvést jako kontatní adresu v e-přihlášce adresu nového trvalého bydliště - kvůli doručování písemností (pozvánka k přijímací zkoušce etc.)

Změna čísla OP nemá na přijímací rpoces nebo přihlášku žádný vliv.
Romana Cserhelyiová
12/2/2017 17:44new
Termíny uskutočnenia TSP
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, kde si viem vybrať termíny na TSP ?
12/2/2017 22:14new

Dobrý deň,

založili ste si prihlášku do študijného programu akreditovanom v anglickom jazyku (primárne určeného zahraničným študentom - z toho "ozajstného" zahraničia, nečesky hovoriacim).
Program je platený, prijímacia skúška je výberová, nie TSP.

Predpokladám, že sa jedná o omyl. Prosím, založte si prihlášku do odboru "Anglický jazyk a literatura" (v českej akreditácii).
Dominika Halúsková
12/2/2017 19:22new
Grafický design
Dobrý deň,
dá sa upresniť v prihláške odboru Aplikovaná informatika špecializácia grafický design?