Vlákno: Odvolání/
Tibor Panák
29. 5. 2017 12:41nové
Odvolanie
Dobrý deň, chcem sa spýtať kedy môžem podať odvolanie. Je to až vtedy, keď mi domov dorazí formálny list o neprijatí? Na kultúrne štúdia číny prijali 88 ľudí. Moja pozícia je 91. Čiže stačí keď sa nezapíšu 3 ľudia, potom ma prijmu, alebo ako to funguje.
Vopred, ďakujem.
29. 5. 2017 12:48nové

Dobrý deň,

bližšie informácie o odvolaní nájdete na http://bit.ly/odvolaniMU

Prosím, preštudujte si pokyny tam uvedené.

Obecne, pokiaľ nemáte relevantný dôvod spochybňujúci priebeh prijímacieho konania, alebo nepoukážete na nejakú sakutočnosť, ktorá by bola v rozpore so zákonom, nemá podanie tejto žiadosti význam. Bude zamietnutá ako nedôvodná.

Viď web
"Uvolněná místa po uchazečích, kteří odřekli přijetí, jsou obsazována dalšími uchazeči dle pořadí dosaženého u přijímací zkoušky bez ohledu na to, zda uchazeč podal odvolání proti rozhodnutí děkana či nikoliv. Děkan fakulty však nemá povinnost uvolněná místa dodatečně obsadit dalšími uchazeči."

Odvolať sa môžete až voči písomnému rozhodnutiu (zatiaľ nič formálne nemáte k dispozícii).
Erik Mesároš
31. 5. 2017 12:15nové
Pekný deň prajem, chcel by som sa spýtať ako ste zistili na ktorom mieste ste sa umiestnili? Existuje nejaká tabuľka prijatých? Neviem nikde nič podobné nájsť... Dik za odpoveď..
31. 5. 2017 16:13nové
Niektoré fakulty toto zverejňujú v prihláškach uchádzačov, vaša nie.
Obecne ale platí, čo som napísala kolegovi pred vami, čo do odvolania