změněno 27. 10. 2008 13:19 nové
Ostatní týkající se příjímacího řízení
Erik Mesároš
18. 5. 2017 19:02nové
Tabuľka neprijatých(?)
Pekný deň prajem..
Chcel by som sa opýtať, či existuje nejaký zoznam neprijatých uchádzačov na jednotlivé odbory. Prišlo mi totiž rozhodnutie, že som neprijatý z dôvodu nedostatku miesta... bol potrebný percentil 80 na prijatie a ja som mal 79,80 (hranica na neprijatie z dôvodu nedostatku miest bola min. 70 (MAT se zamerenim na vzdelavani + INF)).. Čítal som ale, že je šanca na prijatie, ak sa uvoľní nejaké miesto.. je ale niekde zverejnené, koľko ľudí bolo prijatých, koľko nie? Poradie uchádzačov, ktorí sú ,,pod čiarou,,? Kedy sa približne dozviem(e) či sa uvoľnilo nejaké miesto?
Vďaka za odpoveď..
Erik Mesároš
18. 5. 2017 19:08nové

Dobrý deň,

takýto zoznam sa nevedie, nezverejňuje.
Pokiaľ by nastal posun, bude to najskôr po zápise (skôr fakulta netuší, koľko sa zapíše).
Pokiaľ by ste boli vo vlne dodatočne prijatých, zmení sa rozhodnutie v e-prihláške a budete oboslaný pozvánkou na zápis.
Vendula Kocandová
19. 5. 2017 17:03nové
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak to tedy potom funguje. Co když se zapíšu na obor, kde jsem přijatá, a poté se dozvím, že jsem se dostala na jinou fakultu díky posunu v tabulce? Jde to poté změnit?
Děkuji
Anna Zhořová
19. 5. 2017 19:37nové
Mám stejný problém.
19. 5. 2017 20:08nové

nejde změnit to, že jsi přijatá ani to, že jsi zapsaná (pokud už jsi)

nicméně studium začíná zápisem a končí ukončením studia,
pokud se do nějakého zapíšeš, můžeš ho kdykoliv zanechat s okamžitou platností (vznikne tak neúspěšné studium v délce příslušného počtu dní)
20. 5. 2017 08:30nové

Jde to "změnit" tak, jak píše p. Malý.

Zapsané studium je potřeba ukončit oznámením o zanechání studia (podává student). Studium "samo od sebe" nikdy nezanikne. Takové to "nezačnu/přestanu chodit do školy, tak vlastně nestuduji" - to neexistuje a nefunguje, pozor na to.

Takže ukončíte zapsané studium a zapíšete se na preferovaný obor.
Josef Vojta
5. 6. 2017 08:10nové
Dobrý den,
mám podánu přihlášku na obor PdF: Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání, Dějepis se zaměřením na vzdělávání, v tabulce s výsledky bylo do minulého týdne pořadí(přijato 44), a já byl v pořádí 47, nyní je tam změna, pořadí (přijato) se změnilo na 48, a já mám pořadí 51. Jak je možné, že se takto změnilo pořadí?
5. 6. 2017 08:21nové

Dobrý den,

z důvodu menší technické chyby se neprojevil výsledek OT z AJ všem uchazečům, kteří jej řádně absolvovali a tito byli hodnoceni jako "nepřijati z důvodu neúčasti na přijímacím řízení".
Proto fakulta již minulý pondělí, 29. 5., překontrolovala výsledky a chybu napravila

Pro vaši kombinaci se tak objevili 4 uchazeči, kteří v následném přepočtu a součtu (OT+TSP) dosáhli lepšího výsledku, než do té doby poslední přijatý uchazeč na 44. místě.
S ohledem na právní jistotu není možné již přijaté uchazeče odmítnout. Takže došlo ke změně počtu přijatých na 48. Vaše pozice se nijak nezměnila, jste 3. "pod čarou", i po přepočtu.
Josef Vojta
16. 6. 2017 15:20nové
Dobrý den, kdy probíhá zápis na PDF? Kdy a jak se dozvím, jestli se pořadí posunulo na mě? Dobírá PDF?
18. 6. 2017 19:53nové

Dobrý den,

zápis na PdF se koná 28. - 30. 6. 2017.
Pokud se pořadí posune, změní se rozhodnutí v e-přihlášce a fakult vás obešle pozvánkou k zápisu.

Zda PdF dobírá vám nikdo neřekne, nelze to předpovědět.